IMG 1921     Nasza szkoła będzie walczyć o medal w finale wojewódzkim Licealiady w piłce ręcznej, która odbędzie się najprawdopodobniej 1 lutego 2019 r. w Centrum Widowiskowo – Sportowym przy PWSZ w Sanoku.

Po pokonaniu ZSO w Brzozowie 17:12 i BZSZ w Ustrzykach Dolnych 18:10 w rejonowym turnieju piłki ręcznej chłopców rozgrywanym w hali sportowej sanockiej uczelni, Nasi szczypiorniści w dniu 14 grudnia br. udali się do Krosna, by rywalizować z I LO Krosno i ZS Iwonicz w półfinale wojewódzkim licealiady.

Czytaj więcej: Piłkarze ręczni ZS Nr 3 Sanok w finale wojewódzkim !!!

IMG 0066Nasza szkoła ponownie walczyć będzie na szczeblu rejonowym Licealiady, która odbędzie się w Centrum Widowiskowo – Sportowym przy PWSZ w Sanoku w dniu 30 listopada 2018r.

W dniu 7 listopada 2018 roku w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Sanoku odbył się powiatowy turniej piłki ręcznej chłopców.

Do rywalizacji oprócz gospodarzy i naszej szkoły  przystąpiły reprezentacje ZS w Nowosielcach, II LO Sanok, ZS Nr 1 Sanok oraz ZS Nr 2 Sanok i ZS Nr 5 Sanok. Rozgrywki podzielono na część  grupową oraz finałową.

Czytaj więcej: Piłkarze ręczni z awansem!!!

08-batminton  W dniach 24 oraz 25 października w naszej szkole rozegrane zostały półfinały wojewódzkie w badmintonie dziewcząt i chłopców. Rywalizację rozpoczęły dziewczyny, które w ostatecznej klasyfikacji uplasowały się na miejscu piątym. Następnie do gry przystąpili chłopcy - zdobywając I miejsce zapewnili sobie awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Nowej Dębie.

Czytaj więcej: Chłopcy z awansem

biegi2018 1

16.10.2018r. na sanockich Błoniach zostały rozegrane rejonowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców. Pierwsze rywalizację rozpoczęły dziewczęta. Zwyciężyło ILO przed szkołą z Brzozowa.

Dużo ciekawiej było podczas rywalizacji chłopców. Wystąpiły tam 4 drużyny - ZS Nr3, ILO i dwie szkoły z Brzozowa. Wyrównany pojedynek toczył się do samego końca zawodów. Na 9 zmianie aktualnie najlepszy biegacz naszej szkoły Rafał Kurek pobiegł rewelacyjnie, odrabiając straty do przeciwników i wyprowadzając nas na drugie miejsce. Utrzymaliśmy tę lokatę do końca, co pozwoliło nam awansować do Finału Wojewódzkiego w Kolbuszowej. Zwyciężyła drużyna ZSO Brzozów.

Czytaj więcej: Biegi przełajowe - awans do Finału Wojewódzkiego

03-final

26.09.2018 r. w Brzozowie odbyły się zawody rejonowe w lidze lekkoatletycznej. Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców, która okazała się bezkonkurencyjna, pokonując kolejną szkołę, aż o 115pkt. Większość naszych uczniów zajmowała czołowe miejsca. Natomiast: Maciej Kafara, Sebastian Benawiat, Daniel Stasiowski oraz Rafał Kurek, byli najlepsi w swoich konkurencjach. Temu ostatniemu zabrakło zaledwie 1,6sek. do pobicia ponad 30 letniego rekordu szkoły w biegu na 800m. Mamy nadzieję, że sztuka ta uda się już w maju podczas Finału Wojewódzkiego w Rzeszowie.

Czytaj więcej: Pewny awans do Finału Wojewódzkiego