O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  NABÓR ELEKTRONICZNY  |

Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 5 grudnia 2019 r. w sprawie materiałów i przyborów pomocniczych, z których mogą korzystać zdający na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń-luty 2020 r. (Formuła 2012 i 2017):

Proszę odszukać wymagania dla swojej kwalifikacji.

5.06.2018r. (wtorek) o godz. 10:40 odbędzie się próbny egzamin (próbne logowanie oraz zapoznanie się z platformą Wirtualnego Serwera Egzaminacyjnego) przeprowadzany na komputerach.

Wszyscy uczniowie, którzy 19.06.2018r. zdają egzamin w salach: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, proszeni są o zapoznanie się z harmonogramem części pisemnej (w zakładce „EGZAMINY ZAWODOWE”) i stawili się o wyżej wymienionej godzinie w wyznaczonych salach.

Obecność wszystkich uczniów obowiązkowa.

23 marca 2018 r.  to termin ogłoszenia wyników egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń-luty 2018.

Każdy uczeń, który nie zdawał lub nie zdał egzaminu, ma prawo złożyć deklarację w terminie do 7 dni na sesję czerwiec-lipiec 2018 (do 30 marca).

W związku z przerwą świąteczną prosimy o złożenie deklaracji jak najwcześniej (najlepiej po otrzymaniu wyników). Jest to związane z koniecznością złożenia harmonogramów oraz list zdających egzamin pisemny i praktyczny.

W przypadku wyjazdów uczniów na wakacjach proszę zgłosić wcześniej u wicedyrektora B. Bałuta szczególne przypadki celem dopasowania harmonogramu.