Do zdających egzaminy zawodowe w sesji czerwiec-lipiec 2020 (wszyscy uczniowie klas trzecich i powtarzający egzamin z klas czwartych) została wysłana wiadomość w dzienniku elektronicznym z linkiem. Proszę bezwzględnie odczytać wiadomość i zapoznać się z zamieszczonymi materiłami. W tym tygodniu, również przez dziennik elektroniczny zostanie wysłana wiadomość ze szczegółami przeprowadzenia egzaminu.

Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 5 grudnia 2019 r. w sprawie materiałów i przyborów pomocniczych, z których mogą korzystać zdający na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń-luty 2020 r. (Formuła 2012 i 2017):

Proszę odszukać wymagania dla swojej kwalifikacji.

5.06.2018r. (wtorek) o godz. 10:40 odbędzie się próbny egzamin (próbne logowanie oraz zapoznanie się z platformą Wirtualnego Serwera Egzaminacyjnego) przeprowadzany na komputerach.

Wszyscy uczniowie, którzy 19.06.2018r. zdają egzamin w salach: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, proszeni są o zapoznanie się z harmonogramem części pisemnej (w zakładce „EGZAMINY ZAWODOWE”) i stawili się o wyżej wymienionej godzinie w wyznaczonych salach.

Obecność wszystkich uczniów obowiązkowa.