O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  NABÓR ELEKTRONICZNY  |

TUTAJ (kliknij aby pobrać plik)  - informacja dla zdających egzaminy z poszczególnych kwalifikacji w sesji letniej czerwiec-lipiec 2019 r.

Komunikat w sprawie szczegółowych sposobów dostosowania warunków i form przeprowadzania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w roku szkolnym 2018/2019

Komunikat w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminów w 2019 roku

Każdy uczeń ma obowiązek zapoznać się z w/w dokumentami i potwierdzić to u wychowawcy klasy (tylko zdający po raz pierwszy daną kwalifikację). Dotyczy to  uczniów z następujących klas:

3TS - kwalifikacja M12
3TE - kwalifikacja E08 i M19
3TM - kwalifikacja E18

3TA - kwalifikacja M19

3TI, 3TF, 3TK - kwalifikacja E13

Ważne:

Deklaracje dla w/w kwalifikacji należy składać do 8 lutego 2019 r.
natomiast
deklaracje uczniów powtarzających egzamin - do 18 lutego 2019 r.

Deklaracje do egzaminu poprawkowego może składać uczeń, który otrzymał oficjalne wyniki z OKE.
Wyniki z sesji zimowej 2019 będą dostępne od 22.03.2019 r.

Deklaracje dla powtarzających składa się do 29.03.2019 r.

5.06.2018r. (wtorek) o godz. 10:40 odbędzie się próbny egzamin (próbne logowanie oraz zapoznanie się z platformą Wirtualnego Serwera Egzaminacyjnego) przeprowadzany na komputerach.

Wszyscy uczniowie, którzy 19.06.2018r. zdają egzamin w salach: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, proszeni są o zapoznanie się z harmonogramem części pisemnej (w zakładce „EGZAMINY ZAWODOWE”) i stawili się o wyżej wymienionej godzinie w wyznaczonych salach.

Obecność wszystkich uczniów obowiązkowa.