O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  NABÓR ELEKTRONICZNY  |

08-batminton  W dniach 24 oraz 25 października w naszej szkole rozegrane zostały półfinały wojewódzkie w badmintonie dziewcząt i chłopców. Rywalizację rozpoczęły dziewczyny, które w ostatecznej klasyfikacji uplasowały się na miejscu piątym. Następnie do gry przystąpili chłopcy - zdobywając I miejsce zapewnili sobie awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Nowej Dębie.

Czytaj więcej: Chłopcy z awansem

01-bad     25.10.2017 r. w  naszej szkole został rozegrany półfinał wojewódzki w badmintonie chłopców. Przypomnieć należy, że drużyna broniła I miejsca z poprzedniego roku, co zawsze jest trochę trudniejsze. Już podczas losowania okazało się, że grupa jest bardzo mocna, co potwierdziły mecze. Uwagę  wszystkich przykuł mecz z Zespołem Szkół Nr 1, był bardzo emocjonujący, po dwóch meczach w grach pojedynczych (I mecz Łukasz, II mecz Arek),

Czytaj więcej: Badminton - Mamy Finał Wojewódzki.

29-badminton            Reprezentacja badmintonistów Naszej Szkoły rozegrała bardzo udanie Finał Wojewódzki w Badmintonie chłopców, który został zorganizowany w Nowej Dębie. W losowaniu grupowym trafiliśmy na wymagających  przeciwników (ZS Nr 2 Dębica, Kat. LO Tarnobrzeg (I miejsce w Finale Wojewódzkim) oraz II LO Przemyśl ).

Pierwszy mecz rozegraliśmy z Przemyślem, który wygraliśmy 3-1 (Łukasz Jaworski, Mateusz Mołczan). Następnie zmierzyliśmy się z Tarnobrzegiem, gdzie po dwóch grach pojedynczych wynik był  1-1. Trzeba zaznaczyć, że Łukasz skonfrontował się z reprezentantem Polski, z  którym nawiązał walkę i zaliczył bardzo udany występ. Natomiast Mateusz nie miał większych problemów i pokonał przeciwnika w dwóch szybkich setach.

Czytaj więcej: Blisko strefy medalowej

41-badminton       W dniach 3-4 listopada 2016 r. w naszej szkole został zorganizowany półfinał wojewódzki w badmintonie dziewcząt oraz chłopców.  Bardzo dobry występ zaliczyli chłopcy, którzy  zdobyli pierwsze miejsce oraz awans do finału wojewódzkiego.  Skład zwycięskiego zespołu: Mateusz Mołczan 4 TM, Łukasz Jaworski 3 TS, Arkadiusz Gocek 2 TS.

 

 

WYNIKI GIER

  1. TERMIN ZAWODÓW: 4.11.2016 r
  2. ORGANIZATOR :  ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 W SANOKU

Czytaj więcej: I miejsce w półfinale wojewódzkim w badmintonie chłopców.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK