O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  NABÓR ELEKTRONICZNY  |

image01W dniach 29-30 października 2019r na naszej hali sportowej zostały rozegrane półfinały wojewódzkie w badmintonie dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji dziewcząt przystąpiło 11 ekip, a w drugim dniu zmagań chłopców wzięło udział 10 szkół.

Nasze dziewczyny wystąpiły w składzie: Gąsior Sandra – klasa 3TF, Marczak Aleksandra – klasa 1TE, Szocińska Oliwia – klasa 1TI i zakończyły rywalizację na 7 miejscu.

Chłopcy, co trzeba podkreślić po raz kolejny mieli trudne zadanie, ponieważ bronili I miejsca z roku ubiegłego. W tym roku znowu udowodnili, że są poza zasięgiem rywali, wygrywając wszystkie mecze i nie przerywając passy zameldowali się w Finale Wojewódzkim.

Czytaj więcej: Badminton - chłopcy poza zasięgiem

08-batminton  W dniach 24 oraz 25 października w naszej szkole rozegrane zostały półfinały wojewódzkie w badmintonie dziewcząt i chłopców. Rywalizację rozpoczęły dziewczyny, które w ostatecznej klasyfikacji uplasowały się na miejscu piątym. Następnie do gry przystąpili chłopcy - zdobywając I miejsce zapewnili sobie awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Nowej Dębie.

Czytaj więcej: Chłopcy z awansem

01-bad     25.10.2017 r. w  naszej szkole został rozegrany półfinał wojewódzki w badmintonie chłopców. Przypomnieć należy, że drużyna broniła I miejsca z poprzedniego roku, co zawsze jest trochę trudniejsze. Już podczas losowania okazało się, że grupa jest bardzo mocna, co potwierdziły mecze. Uwagę  wszystkich przykuł mecz z Zespołem Szkół Nr 1, był bardzo emocjonujący, po dwóch meczach w grach pojedynczych (I mecz Łukasz, II mecz Arek),

Czytaj więcej: Badminton - Mamy Finał Wojewódzki.

29-badminton            Reprezentacja badmintonistów Naszej Szkoły rozegrała bardzo udanie Finał Wojewódzki w Badmintonie chłopców, który został zorganizowany w Nowej Dębie. W losowaniu grupowym trafiliśmy na wymagających  przeciwników (ZS Nr 2 Dębica, Kat. LO Tarnobrzeg (I miejsce w Finale Wojewódzkim) oraz II LO Przemyśl ).

Pierwszy mecz rozegraliśmy z Przemyślem, który wygraliśmy 3-1 (Łukasz Jaworski, Mateusz Mołczan). Następnie zmierzyliśmy się z Tarnobrzegiem, gdzie po dwóch grach pojedynczych wynik był  1-1. Trzeba zaznaczyć, że Łukasz skonfrontował się z reprezentantem Polski, z  którym nawiązał walkę i zaliczył bardzo udany występ. Natomiast Mateusz nie miał większych problemów i pokonał przeciwnika w dwóch szybkich setach.

Czytaj więcej: Blisko strefy medalowej