O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  NABÓR ELEKTRONICZNY  |

Prosze wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli o zapoznanie się na stronie men.gov.pl z dokumentem:

W związku z tym dyrektor szkoły organizuje maturę próbną dla wszystkich chętnych.

Jeśli to będzie zrobione jak w egzaminie próbnym Szkoły Podstawowej  z języka polskiego, to uczeń ma  gotowy arkusz do wypełnienia - nic nie drukuje. Robi tylko zapisz i dołącza w formie załącznika do maila.
W przypadku zadań z innych przedmiotów w razie potrzeby będzie można zrobić zdjęcie,  skan itp i dołączyć do maila jako załącznik.

Czytaj więcej: Próbny egzamin maturalny

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych przeprowadzanych  w  szkole zostaje przedłużone do 10 kwietnia.

Wg rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. od 25 marca nauczyciele będą zdalnie realizować podstawę  programową.  Wszystkie szczegółowe informacje będą przekazane wkrótce uczniom i ich opiekunom przez dziennik elektroniczny.

Prosimy uczniów i ich opiekunów o sprawdzanie informacji w dzienniku elektronicznym.

konk-niemSerdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Języka Niemieckiego pt. Mach dein Perfekt perfekt!”, który odbędzie się 29.05.2020 r. w naszej szkole.

Jeżeli chcesz pogłębić swoją znajomość czasu przeszłego Perfekt oraz podnieść ocenę z języka niemieckiego, zgłoś się do uczącego w Twojej klasie nauczyciela języka niemieckiego.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się w załączonym REGULAMINIE.

Termin zgłoszeń upływa w piątek 27.03.2020r.

Uwaga! Zgłoszenia przyjmowane są przez e-dziennik.

Nauczyciele języka niemieckiego w ZS3

W dniu dzisiejszym po godz. 10:00 znane będą wyniki egzaminu - sesja zima 2020.
Wyniki zostaną przesłane przez pocztę w dzienniku elektronicznym po godzinie 10:00.
Czekajcie cierpliwie.

Więcej informacji odnośnie składania deklaracji na poprawki zawiera dokument  przesłany do uczniow klas 4-tych przez dyrektora w dzienniku.