konkurs-na-plakat
Ogłaszamy konkurs na plakat promujący projekt Erasmus+, który od października 2020r. jest realizowany w naszej szkole (w ramach współpracy międzynarodowej państw głównie europejskich).
Zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie plakatu w dowolnej formie graficznej na papierze lub komputerowo z zastosowaniem dowolnego programu. Plakat powinien zachęcać do uczestnictwa w projekcie Erasmus+; może nawiązywać do tematyki projektu, szkół / państw współpracujących, Unii Europejskiej łączącej narody (można wykorzystać logo projektu czy oficjalne logo programu Erasmus+).

Czytaj więcej: KONKURS NA PLAKAT PROJEKTU ERASMUS+

Zachęcamy wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców, przyjaciół do zagłosowania na pracę konkursową przygotowaną przez ucznia naszej szkoły – Kacpra Łukaszewskiego z klasy 2TI (na stronie znajdują się dwie Jego propozycje biorące udział w konkursie na logo projektu Erasmus+).

Głosujemy od 12 listopada 2020r. (system podpowie, ile dni pozostało do zamknięcia konkursu).
W celu oddania głosu należy zeskanować kod QR, który przekieruje Was na odpowiednią stronę.
Zamieszczamy także link:
Proponujemy udostępnić ten post wśród swoich znajomych.
Zapraszamy do głosowania!

erasmus

Ogłaszamy konkurs na logo projektu Erasmus+, który od października 2020r. jest realizowany w naszej szkole (w ramach współpracy międzynarodowej państw głównie europejskich).

Zadaniem uczestnika konkursu jest opracowanie logo w dowolnej formie graficznej z zastosowaniem dowolnego programu komputerowego. Logo może zawierać grafikę czy treści odnoszące się do tematyki projektu, szkół / państw współpracujących, Unii Europejskiej łączącej narody.

Czytaj więcej: KONKURS NA LOGO PROJEKTU ERASMUS+

Potrzebna jest pomoc dla Kacpra, ucznia naszej szkoły: trwa zbiórka pieniędzy na nierefundowany lek dla chorego na małopłytkowość immunologiczną. Jeśli uda się podać chłopakowi lekarstwo, będzie szansa na znaczną poprawę jego zdrowia.

Więcej informacji oraz link do zbiórki:

otylia   Z inicjatywy burmistrza Tomasza Matuszewskiego, przy wsparciu organizacyjnym Uczelni Państwowej im. Jana Grodka, 7 października odbędzie się w Sanoku spotkanie z Otylią Jędrzejczak oraz współpracownikami jej Fundacji, realizującymi ogólnopolski projekt "Mistrzynie w Szkołach". "Mistrzynie w szkołach" to autorski projekt Otylii Jędrzejczak, którego celem jest mobilizacja dziewcząt w wieku licealnym do zwiększenia aktywności ruchowej. To specjalna lekcja wf-u, podczas której do uczestniczek trafia jasny przekaz - że sport uczy determinacji, konsekwencji w dążeniu do celu, szacunku do samego siebie i otoczenia.

Poniżej przekazujemy Państwu list od Otylii Jędrzejczak, a w załączniku instrukcję, jak dokonać rejestracji. Zachęcamy do skorzystania z tej niecodziennej lekcji z Mistrzynią Olimpijską.

Czytaj więcej: Specjalna lekcja wf-u dla dziewcząt  MISTRZYNIE W SZKOŁACH