O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  NABÓR ELEKTRONICZNY  |

Prosimy zdających wszystkich klas 3-ich, którzy zdają egzaminy w sesji letniej czerwiec-lipiec 2020r. o zapoznanie się z następujacymi dokumentami:

- Komunikat w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminów w 2020 roku (Formuła 2017)
- Informacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie obowiązująca w roku 2020 (Formuła 2017) (Informacja dla zdającego egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w roku szkolnym 2019/2020 od strony 119 do strony 126.)

- Komunikat w sprawie szczegółowych sposobów dostosowania warunków i form przeprowadzania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w roku 2020 (Formuła 2012 i 2017).
- Komunikat MEN w sprawie wykazu olimpiad tematycznych i turniejów związanych z wybranym przedmiotem lub dziedziną wiedzy uprawniających do zwolnienia z części pisemnej egzaminu w roku szkolnym 2019/2020.

Zapoznanie się z dokumentacją potwierdzamy włąsnoręcznym podpisem na listach u wychowawców klas.

Ważne: od sesji czerwiec-lipiec 2020 wszystkie egzaminy nadzorowane są systemem informatycznym SIOEPKZ.

Po założeniu kont każdy zdający otrzymał e-mail z loginem i hasłem do aktywacji konta.

Kolejne e-maile będą informacją o stanie przygotowania organizacyjnego do egzaminu.

kartka-na-2020

Życzenia od włoskich przyjaciół z

Istituto Tecnico Economico "P. F. Calvi w Belluno,

naszych partnerów w projektach Etwinning

jasełka2019 001               Znamy wszyscy opowieść o trzech Mędrcach Wschodu, zwanych również Trzema Królami, którzy zobaczywszy gwiazdę, podążali za nią do Betlejem, żeby złożyć swe dary Dzieciątku Jezus. Ale legenda mówi jeszcze o czwartym Królu, który również poszedł śladami cudownej gwiazdy. To Artaban – czwarty Mędrzec Wschodu.

18 grudnia 2019 roku młodzież z klas: 1TI, 1TK, 1TE, 2TM, 2TF, 3TF, 4TM wprowadzili nas w klimat tajemnicy Bożego Narodzenia przedstawiając opowieść o Artabanie, „Czwarty Mędrzec Wschodu” autorstwa Henry’ego van Dyke’a. Zespół instrumentalno – wokalny oraz szkolna Orkiestra Dęta wykonując polskie kolędy i pastorałki sprawili, że atmosfera świąt wszystkim się udzieliła, dając nam wiele radości. Pan dyrektor Bogusław Bałut w imieniu Dyrekcji szkoły złożył wszystkim świąteczne życzenia.

Czytaj więcej: „Gwiazda wciąż świeci… Nie przestanę szukać Zbawiciela!”