Komunikat w sprawie materiałów i przyborów pomocniczych, z których mogą korzystać zdający na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń-luty 2019 r.:

olimpiada

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że uczeń naszej szkoły Marcin Winnicki, zakwalifikował się do etapu okręgowego Olimpiady Języka Angielskiego, który odbędzie się na UMCS w Lublinie.

Swój sukces Marcin zawdzięcza systematycznej pracy, ale przede wszystkim swoim ambicjom oraz wytrwałości w dążeniu do celu. Jego zainteresowanie językiem angielskim nie kończy się na szkole, w wolnym czasie pisze opowiadania i inne teksty.

Z pewnością w przyszłości będzie chciał połączyć swoją pasję z umiejętnościami informatycznymi nabytymi w szkole. Jak widać do wytrwałych i odważnych świat należy....

Życzymy Marcinowi powodzenia, a 7 stycznia mocno trzymamy kciuki!!

17zaw-mik

II CHARYTATYWNY Turniej Mikołajkowy SHLPN dla JULKA ŚWIDURSKIEGO podopiecznego FUNDACJI CZAS NADZIEI odbył się 01.12.2018 r w Naszej Szkole i został zorganizowany przez Zespół Szkół nr 3 oraz Zespół Szkół nr 5 w Sanoku. Zebrana kwota: 7 100 zł ❤❤❤Życzymy dużo zdrowia JULKOWI  Julek - nasze waleczne serce, aby jego serduszko zostało wyleczone. W TURNIEJU udział wzięło 8 drużyn:

1. Multi Sanok
2. Ekoball
3. Travel PL
4. Hetmański Zamość
5. Harnaś
6. Kings
7. Nauczyciele ZS3/ZS5
8. HTP Brzozów

Czytaj więcej: II CHARYTATYWNY Turniej Mikołajkowy SHLPN

W dniu 4.12.2018r w Komendzie Powiatowej Policji w Sanoku odbył się Powiatowy Konkurs wiedzy o HIV/AIDS i uzależnieniach organizowany wraz z Powiatową Stację Sanitarno Epidemiologiczną w Sanoku.
    W konkursie udział wzięli uczniowie wszystkich szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu sanockiego. Rywalizacja była zacięta, a poziom wiedzy uczestników bardzo wysoki i wyrównany.
    Naszą szkołę reprezentowali Liwia Gerhardt kl.2TF, Gracjan Harko kl.2TS i Maciej Konieczny kl.2TS. W końcowej rywalizacji pierwsze miejsce zajęła uczennica 1LO. W dogrywce o miejsce trzecie odpadł Maciej Konieczny – uczeń klasy 2TS ostatecznie zdobywając pierwsze wyróżnienie.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy !

Czytaj więcej: Powiatowy Konkurs wiedzy o HIV/AIDS