W dniu 30.10.2018 r. (wtorek) odbędzie się zebranie rodziców:

- o godz. 15:15 -  klas maturalnych,

- o godz. 16:00 -  pozostałych klas.

O godz. 16:30 zebranie Rady Rodziców w sali nr 5a.

Do pobrania HARMONOGRAM.

03-final

26.09.2018 r. w Brzozowie odbyły się zawody rejonowe w lidze lekkoatletycznej. Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców, która okazała się bezkonkurencyjna, pokonując kolejną szkołę, aż o 115pkt. Większość naszych uczniów zajmowała czołowe miejsca. Natomiast: Maciej Kafara, Sebastian Benawiat, Daniel Stasiowski oraz Rafał Kurek, byli najlepsi w swoich konkurencjach. Temu ostatniemu zabrakło zaledwie 1,6sek. do pobicia ponad 30 letniego rekordu szkoły w biegu na 800m. Mamy nadzieję, że sztuka ta uda się już w maju podczas Finału Wojewódzkiego w Rzeszowie.

Czytaj więcej: Pewny awans do Finału Wojewódzkiego

nabor-irlW dniach od 25 września do 09 października 2018 będzie trwał nabór na czterotygodniowe praktyki zagraniczne w Irlandii w ramach programu finansowanego przez Erasmus+ „Praktyki zagraniczne szansą na sukces na europejskim rynku pracy”. Należy podkreślić, że udział w programie nie pociąga za sobą żadnych kosztów ze strony uczestników. Osoby zakwalifikowane do udziału w projekcie będą więc miały sfinansowany przejazd do Irlandii, wyżywienie, zakwaterowanie, udział w praktykach zawodowych w firmach irlandzkich, kurs doskonalący znajomość języka angielskiego oraz program kulturalny w postaci wycieczek. Ponadto każdy uczestnik otrzyma przed wyjazdem kieszonkowe. Przewidywany termin wyjazdu to 10 luty do 9 marca 2019.

Czytaj więcej: Rekrutacja na wyjazd do Irlandii w ramach projektu Erasmus+ „Praktyki zagraniczne szansą na sukces...

01-solina   We wtorek 18 września została zorganizowana wycieczka do elektrowni szczytowo-pompowej w Solinie. W wycieczce brało udział 28 uczniów z 2TM wraz z opiekunami Jerzym Szymańskim i Grzegorzem Burnatowskim. Dojazd na miejsce zajął mniej czasu niż było planowane, dzięki temu można było zwiedzić dodatkowo koronę zapory. Zwiedzanie elektrowni rozpoczęło się od obejrzenia filmu na temat funkcjonowania obiektu. Następnie po wejściu na teren elektrowni można było obejrzeć wirniki turbin głównych i rewersyjnych funkcjonujące przed modernizacją.

Czytaj więcej: Wycieczka klasy 2TM