dziennik W roku szkolnym 2017/2018 w naszej szkole obowiązuje Dzienik Elektroniczny. Uczniowie i rodzice uczniów klas pierwszych, których adresy zostały dodane do systemu przez wychowawców mogą się już logować i sprawdzać wyniki drogą elektroniczną.

Pierwsze logowanie należy wykonać według załączonej tutaj: INSTRUKCJI LOGOWANIA

Uwaga: wygenerowane hasła dostępu tracą ważność po 30-tu dniach, po których należy powtórzyć procedurę logowania. Uczniowie i rodzice uczniów klas starszych, którzy zapmnieli swoje hasło, lub dawno się nie logowali do dziennika powinni powtórzyć procedurę pierwszego logowania do systemu w celu przywrócenia dostępu

Witryna dziennika: https://uonetplus.vulcan.net.pl/powiatsanocki

Mamy nadzieję, że wprowadzane rozwiązanie przyczyni się do sprawniejszego przekazywania bieżących informacji o ocenach i frekwencji, a także ułatwi podawanie innych ważnych komunikatów. Równocześnie prosimy wszystkich Państwa o cierpliwość i monitorowanie poprawności wprowadzanych danych.

Jeżeli nie możesz się zalogować zapytaj wychowawcę, czy dodał twojego e-maila do systemu.