W dniach 4-5 kwietnia uczniowie naszej szkoły: Joanna Ziemiańska (2TI), Adrian Kudlik (3TK), Mateusz Konieczny (3TM) przeprowadzili akcję charytatywną „Dla Nikoli”, której celem było zebranie pieniędzy  na rehabilitację  dziewczynki. Wystawione na sprzedaż zostały prace wykonane  w ramach konkursu „Znani Twórcy Literatury Polskiej” oraz zdjęcia zrobione przez uczniów naszej szkoły. Akcja cieszyła się dużym  zainteresowaniem młodzieży, która wspierała finansowo przedsięwzięcie. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku jeszcze bardziej zaangażujemy się w akcję, potwierdzając tym samym, że nie przechodzimy obojętnie obok ważnych spraw.