Tegoroczni maturzyści, którzy ukończyli naukę w szkole 29 kwietnia, już wszystkie egzaminy maturalne mają za sobą!

image0110 maja w hali Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku, odbył się Finał Wojewódzkiej Licealiady w unihokeju chłopców. Nasza drużyna zajęła trzecie miejsce.

Wyniki meczów Naszej reprezentacji

ZS Nr 3 Sanok – II LO Sanok 1:2 (wynik zaliczony z półfinału)

ZS Nr 3 Sanok – II LO Przemyśl 2:1, bramki: J. Sudyka, K. Zygmunt

ZS Nr 3 Sanok – ZS Nr 2 Dębica 1:2, bramka: K. Zygmunt

ZS Nr 3 Sanok – ZSB Mielec 2:1, bramki: K. Rudy, F. Źrebiec

ZS Nr 3 Sanok – ZSEiO Przemyśl 2:1, bramki: x2 F. Źrebiec

Czytaj więcej: Brązowy medal !

wielknoc

Zdrowych, pogodnych
Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie
rodziny i przyjaciół.

Dyrekcja i Nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku

image017 kwietnia w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Informatyczny z wiedzy i umiejętności posługiwania się technikami tworzenia stron internetowych opartych na FRONT-END.

W konkursie wzięli udział uczniowie z kierunków technik informatyk oraz technik programista. Konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwszy etap polegał na rozwiązaniu testu, który sprawdzał ogólną wiedzę z zakresu języka HTML oraz kaskadowego arkusza stylów jakim jest CSS. Po rozwiązaniu testu uczniowie przystąpili do części drugiej, która polegała na napisaniu strony internetowej o tematyce: "Rok 2022 Rokiem Ignacego Łukasiewicza". Uczniowie na rozwiązanie testu, który składał się z 15 pytań otwartych, przeznaczone mieli 30 minut, a na część praktyczną około 4 godziny.

Czytaj więcej: Szkolny Konkurs Informatyczny