Wczoraj grupa uczniów z naszej szkoły odwiedziła zaprzyjaźnioną szkołę w Humennym na Słowacji. Warto tu wspomnieć, że od ponad 30 lat Humenne i Sanok łączą więzi partnerskie, a współpraca nie ogranicza się tylko do kurtuazyjnych wizyt na poziomie władz obu miast.
Przykładem jest nasza szkoła, której uczniowie już od kilku lat odwiedzają tamtejsze szkoły średnie aby pochwalić się rezultatami realizowanych przez nas programów Erasmus+ sektora Kształcenie i szkolenie Zawodowe.

Czytaj więcej: O Erasmus+ u słowackich przyjaciół

krewTo, co robimy dla siebie umiera wraz z nami.

To, co robimy dla innych i świata pozostaje nieśmiertelne.”

                                       A. Pike

 

Od 2004 roku krwiodawcy z całego świata obchodzą swoje święto 14 czerwca.

 

Światowy Dzień Krwiodawcy to wyraz wdzięczności za ich bezinteresowną pomoc i poświęcenie. Patronat nad obchodami Światowego Dnia Krwiodawcy sprawują: Światowa Organizacja Zdrowia, Czerwony Krzyż i Czerwony Półksiężyc, Międzynarodowe Towarzystwo Transfuzjologiczne oraz Międzynarodowa Federacja Organizacji Krwiodawców.

Czytaj więcej: Krwiodawcy w naszej szkole

24.05.2024r w Sanockim oddziale CARITAS, CSU przy ul. Kościelnej Nasi uczniowie: Kwolek Izabela, Maszczak Patryk, Rojek Artur oraz Zubik Sandra w ramach Sanockiego Wolontariatu uczestniczyli w prowadzeniu koncertu z okazji najważniejszego majowego święta ,,Dnia Matki’’ na terenie osiedla Posada w Sanoku.

Serdecznie dziękujemy Wolontariuszą za zaangażowanie oraz poświęcony czas!!

dofinansowane                  logo male zs3

Informujemy, że w ramach projektu Erasmus+ „Crossing Borders with Distance Education” rozpoczynamy rekrutację na wyjazd uczniów do Hiszpanii, który odbędzie się w trzecim tygodniu września 2024r. (Walencja). Zainteresowane osoby proszone są o dostarczenie do koordynatora projektu (p. Kulawiak – Roman) wniosku ucznia o udział w mobilności, zgody prawnych opiekunów na wyjazd i pozostałej dokumentacji określonej w regulaminie projektu w terminie do 12 czerwca 2024r. Przypominamy, że wyjazd w całości jest pokrywany z funduszy europejskich. Wniosek (wraz z oświadczeniami) i wymagania rekrutacyjne dostępne są u koordynatora projektu.
Wnioski proszę odbierać w pokoju nr 10.

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK