absolwenci01   26 kwietnia 2019 roku kolejny rocznik uczniów Zespołu Szkół nr 3 pożegnał się z naszą szkołą. Uroczystość rozpoczęła się akademią, na której zgromadzili się uczniowie klas czwartych Technikum, dyrektorzy szkoły, wychowawcy i nauczyciele.

Koledzy z młodszych klas zaprezentowali program artystyczny. Akademię poprowadzili Gabriela Daszyk (1 TM) i Mateusz Dymiński (1TM).


    Uczniowie klasy 3TF Michał Mazur, Kacper Puszkarski i Szymon Olender specjalnie na tę okazję przygotowali filmik, który z dawką humoru pokazywał stan wiedzy maturzystów przed egzaminem dorosłości. Adrian Kowalczuk oraz Arkadiusz Faber z klasy 2TF zaprezentowali w skeczu wizję matur w kolejnych dziesięcioleciach. Na gitarze zagrała Justyna Łątka (2TF). Oprawę muzyczną akademii zapewnił szkolny zespół w składzie: Kamila Wróbel 4 TF (śpiew), Piotr Nieznański 4TK (klawisze), Michał Rzeszowski 4TI (gitara elektryczna), Jakub Łagodzic 1TM (gitara basowa), Kołodziej Maciej 2TS (perkusja) . Nad nagłośnieniem czuwał Mateusz Kopacz (2TI).

 

    Oficjalną część uroczystości zakończyły skierowane do byłych już uczniów życzenia spełnienia marzeń i powodzenia w dorosłym życiu, składane przez dyrektora mgr inż. Krzysztofa Futymę.
Wręczeniem kwiatów kadrze pedagogicznej maturzyści wyrazili swoje podziękowania za czteroletnia pracę .

     Uczniowie, którzy uczestniczyli w projekcie Erasmus+ „Praktyki zagraniczne kluczem do kariery na europejskim rynku pracy” otrzymali certyfikaty Europass Mobilność. Potwierdzają one zdobyte przez nich umiejętności zawodowe podczas praktyki w firmie irlandzkiej.

 

    Po zakończeniu uroczystości maturzyści wraz z wychowawcami udali się przed budynek szkoły, aby zrobić wspólne tradycyjne zdjęcie.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 

 

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK