SALON MATURZYSTÓW 2010
Opublikowano: piątek, 24, wrzesień 2010
MP
![]()
W czwartek ponad czterdziestoosobowa grupa maturzystów naszej szkoły z klas 4TK, 4TB i 3LZ wyruszuła na spotkania z ekspertami OKE i przedstawicielami szkół wyższych. Uczestniczyli w inauguracji Rzeszowskiego Salonu Maturzystów. Można było wysłuchać wykładów na temat matury 2011 m.in. z matematyki i języka polskiego. Odwiedzili także stoiska kilkudziesiędziu uczelni z Podkarpacia i nie tylko. Wystawcy starali się wyróżniać i zaprosić do siebie, udzielając kompetentnych informacji i rozdając gadżety edukacyjne.



http://kursy.zs3.sanok.pl
Pracownie komputerowe 
AUTOSAN
PASS POLSKA







