Zapraszamy na V CHARYTATYWNY TURNIEJ MIKOŁAJKOWY SHLPN dla MARTYNKI POSADZKIEJ organizowany przez ZS nr 3 i ZS nr 5 w Sanoku

 

Czasami tak niewiele potrzeba, żeby pomóc drugiemu człowiekowi, bo każdy nawet najmniejszy gest, może mieć wielkie znaczenie. Dlatego z całego serca zapraszamy do sportowego kibicowania i wsparcia naszej inicjatywy.

START:

9 grudnia 2023 r., godz. 8:30 w hali sportowej ZS nr 3 w Sanoku, ul. Stróżowska 16.

W programie:

ü  Drużynowy Turniej Piłki Halowej o Puchar STAROSTY SANOCKIEGO

ü  Drużynowy Turniej Rzutów Karnych o Puchar Posła Piotra Uruskiego

 

 

W turnieju zagra 9 drużyn, zawodnicy z rocznika 1993 i STARSI!

 • STOMET SANOK
 • STAL SANOK OLDBOYS
 • ORLEN S.A. Oddział PGNiG w Sanoku
 • TRAVEL PL
 • NAUCZYCIELE ZS3/ZS5
 • DRUCZEK SANOK
 • TEAM PISAROWCE
 • KOLEJARZ ZAGÓRZ
 • HARNAŚ SANOK


Podczas Turnieju odbędzie się kiermasz ozdób świątecznych, zbiórka do puszek i aukcje. Uzyskana pomoc przeznaczona zostanie na wsparcie leczenia 12-letniej Martynki Posadzkiej z Pisarowiec koło Sanoka, podopiecznej Fundacji ISKIERKA. Gościnnie wystąpią gimnastycy z UKS SPARTANIE ZAHUTYŃ, przyjaciele Martynki.

Do wylicytowania będzie m.in. opaska kapitańska z podpisem Kuby Błaszczykowskiego, piłka z podpisami zawodników i szkoleniowców I Drużyny Wisły Kraków, koszulka podpisana przez Joannę Jędrzejczyk, rękodzieła, vouchery podarunkowe, książki z autografami i wiele innych.

O MARTYNCE!

Martynka Posadzka, uczennica SP nr 1 w Sanoku, to trzykrotna mistrzyni świata, wielokrotna mistrzyni Polski i Europy w fitnessie gimnastycznym.

W dniu 9 urodzin, 16.03.2020 r. zdiagnozowano u dziewczynki ostrą białaczkę limfoblastyczną. Po długim leczeniu, walce z przeciwnościami Martynka wróciła do szkoły i treningów. Równo rok temu wystąpiła z przyjaciółmi UKS Spartanie podczas IV Turnieju Mikołajkowego SHLPN, aby pomóc choremu dziecku.

Dzisiaj to ona potrzebuje NASZEJ i PAŃSTWA pomocy, ponieważ czerwcu 2023 r., nastąpiła WZNOWA!!! ostrej białaczki limfoblastycznej. Martynka znowu cierpi, chemioterapia wyniszcza jej organizm, leczenie jest bardzo intensywne powodując odwracalne i nieodwracalne skutki uboczne leczenia. Dziewczynka obecnie przebywa na oddziale onkohematologii Wojewódzkiego Klinicznego Szpitala Nr 2 w Rzeszowie. Jest w trakcie chemioterapii.

Dojazdy do kliniki, zakup leków, środków higienicznych i dezynfekcji, specjalna dieta, rehabilitacje, to tylko część kosztów leczenia znacznie przekraczających budżet rodzinny, które ponoszą jej rodzice.

Wpłaty finansowe należy dokonać na konto Fundacji ISKIERKA
Warszawa 00-544, ul. Wilcza 28/8
ING Bank Śląski nr konta:
05 1050 0099 6781 1000 1000 0983

tytułem: Darowizna Posadzka Martyna – TURNIEJ SHLPN

 

lub przez stronę: https://fundacjaiskierka.pl/podopieczni/martyna-posadzka/

 

DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA

 

                                                                                                                                                                              

 

Linki do filmików z udziałem Martynki Posadzkiej

 

https://youtu.be/KvZW3hDimv8?si=tBxuyW-hnntUNK5l

https://youtu.be/0bceX_T7A_I?si=JNkoSxDCPcXTnyPV

 

https://youtu.be/N1uNzJ0IaoQ?si=Ww9lMpDPuo19VwB5

 

https://youtu.be/-AjjvjsutRM?si=vIAnhzJ1ilds8751

 

 

Szczegółowy program TURNIEJU

 • Drużynowy Turniej Piłki Halowej o Puchar STAROSTY SANOCKIEGO
 • Drużynowy Turniej Rzutów Karnych o Puchar Posła na Sejm RP Piotra Uruskiego
 • Wybór KRÓLA STRZELCÓW w Drużynowym Turnieju SHLPN – puchar dyrektora ZS nr 5 w Sanoku
 • Wybór NAJLEPSZEGO BRAMKARZA w Drużynowym Turnieju SHLPN – puchar dyrektora ZS nr 3 w Sanoku

DRUŻYNY:

 • STOMET SANOK
 • STAL SANOK OLDBOYS
 • ORLEN S.A. Oddział PGNiG w Sanoku
 • TRAVEL PL
 • NAUCZYCIELE ZS3/ZS5
 • DRUCZEK SANOK
 • TEAM PISAROWCE
 • KOLEJARZ ZAGÓRZ
 • HARNAŚ SANOK

Drużynowy Turniej Piłki Halowej


Grupa A                                                                                        

 • STOMET SANOK
 • HARNAŚ SANOK
 • NAUCZYCIELE ZS3/ZS5
 • STAL SANOK OLDBOYS

Grupa B

 • TRAVEL PL
 • TEAM PISAROWCE
 • ORLEN S.A. Oddział PGNiG w Sanoku
 • KOLEJARZ ZAGÓRZ
 • DRUCZEK SANOK

16:30 – 16:40   mecz o 3 miejsce

16:45 – 16:50   FINAŁ Drużynowego Turnieju Rzutów Karnych

17:00 – 17:10   FINAŁ Drużynowego Turnieju Piłki Halowej

17:15 OFICJALNE ZAKOŃCZENIE

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK