26-27 października 2023 roku, po raz kolejny zorganizowano Dni Otwarte w Zespole Szkół Nr 3 w Sanoku.
Wydarzenie to cieszyło się ogromnym zainteresowaniem młodzieży kończącej naukę w szkołach podstawowych. Wzięło w nim udział 300 uczniów klas ósmych z 20 szkół podstawowych z okolicznych powiatów. Celem Dni Otwartych w ZS3 było przedstawienie oferty kształcenia na rok szkolny 2024/2025.

Zaprezentowane kierunki kształcenia w naszej szkole gwarantują odpowiednio wysoki poziom nauczania dostosowany do wymogów rozwijających się technologii oraz rynku pracy. Zespół Szkół Nr 3 w Sanoku to znana i pozytywnie odbierana średnia szkoła techniczna w sanockim środowisku. Od wielu lat funkcjonuje jako najlepsze Technikum, nie tylko w Sanoku ale także w okolicznych powiatach. Oferuje atrakcyjne i stałe kierunki kształcenia, wyspecjalizowanych nauczycieli przedmiotów zawodowych i ogólnokształcących, zagraniczne praktyki zawodowe z programem Erasmus, życzliwą atmosferę panującą w szkole oraz realne perspektywy podjęcia zatrudnienia w wyuczonym zawodzie, nie tylko na lokalnym rynku pracy.
Obecnie kształcimy 1060 uczniów na 6 kierunkach, które od lat stanowią gwarancję uzyskania bardzo dobrego zawodu, ale także możliwość kontynuacji nauki na wybranych studiach. Oferowane przez ZS3 kierunki to: technik mechanik, technik informatyk, technik programista, technik mechatronik, technik elektryk oraz technik pojazdów samochodowych.

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK