poznajPolske13-14 czerwca 2022 odbyła się wycieczka szkolna Kraków – Oświęcim.

W wycieczce brało udział 55 uczniów naszej szkoły z klas 3M, 3TI, 3F oraz czterech opiekunów.

Podczas wycieczki uczniowie wraz z opiekunami (Łukasz Matuszek, Maciej Podstawski, Grzegorz Burnatowski, Łukasz Kudlik) poznawali walory turystyczne miasta Krakowa oraz Oświęcimia, między innymi: Kopiec Kościuszki, Muzeum Kościuszkowskie, Muzeum Narodowe w Krakowie – Sukiennice, Kościół Mariacki, Zamek Królewski na Wawelu, Stare Miasto, Barbakan, Pomnik Grunwaldzki, Muzeum Auschwitz-Birkenau.

 

 

MEiN

PolskiLad

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK