20 marca 2013 roku w Zespole Szkół Nr 3 odbyła się II Edycja konkursu z języka angielskiego pt. „LISTEN TO THE LYRICS”. Uczestnicy rozwijali umiejętności rozumienia ze słuchu oraz czytania ze zrozumieniem.

Ich zadaniem było uzupełnienie luk w tekstach 5 piosenek, których wysłuchali. Taka niekonwencjonalna forma konkursu cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów  naszej szkoły jak {jcomments off}{jcomments off} też gimnazjalistów. W tym roku przyjechali do nas uczniowie z 11 szkół gimnazjalnych. Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Michelle Malarczyk – Gimnazjum Nr 1 w Brzozowie

II miejsce – Kornelia Jarema – Gimnazjum Nr 2 w Sanoku

III miejsce – Alicja Papaj – Gimnazjum Nr 1 w Brzozowie
     i ex aequo Aleksandra Herbetko – Gimnazjum Nr 3 w Sanoku.

{jcomments off}