O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  NABÓR ELEKTRONICZNY  |

    W dniu 4.12.2018r w Komendzie Powiatowej Policji w Sanoku odbył się Powiatowy Konkurs wiedzy o HIV/AIDS i uzależnieniach organizowany wraz z Powiatową Stację Sanitarno Epidemiologiczną w Sanoku.
    W konkursie udział wzięli uczniowie wszystkich szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu sanockiego. Rywalizacja była zacięta, a poziom wiedzy uczestników bardzo wysoki i wyrównany.
    Naszą szkołę reprezentowali Liwia Gerhardt kl.2TF, Gracjan Harko kl.2TS i Maciej Konieczny kl.2TS. W końcowej rywalizacji pierwsze miejsce zajęła uczennica 1LO. W dogrywce o miejsce trzecie odpadł Maciej Konieczny – uczeń klasy 2TS ostatecznie zdobywając pierwsze wyróżnienie.

 

            Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy !

 

WIĘCEJ;

http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-sanok/wydarzenia/89007,Powiatowy-konkurs-wiedzy-na-temat-wirusa-HIV-oraz-AIDS.html

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK