teatr
10 października 2013 uczniowie klas 1 TK, 2 TB, 3 TM wzięli udział w wycieczce do Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, gdzie obejrzeli spektakl „Zemsta” Aleksandra Fredry w reżyserii Remigiusza Cabana. Obsada spektaklu to m. in: Robert Żurek, Stanisław Brejdygant, Waldemar Czyszak, Robert Chodur, Magdalena Kozikowska – Pieńko.

Zemsta – jeden z najpopularniejszych na świecie sposobów na ukojenie żalu. Ta uznawana za arcydzieło polskiej komedii jest autorstwa hrabiego Fredry (herbu Bończa) i pozostaje w bezpośrednim związku z realizacją na scenie Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, choć rzecz wcale nie dzieje się na zamku, a niektóre postaci przeszły gruntowną metamorfozę . To wciąż ci sami Rejent i Cześnik i ta sama „Zemsta”.  Komedia:)