powstanie_warszawskie II  MULTIMEDIALNY PROJEKT HUMANISTYCZNY

HORYZONTY   LITERATURY

TEMAT:

POWSTANIA NARODOWE W LITERATURZE

Dyrekcja oraz  nauczyciele języka polskiego Zespołu Szkół Nr 3 zapraszają do udziału w II Multimedialnym Projekcie Humanistycznym Horyzonty literatury adresowanym do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Tematem tegorocznego spotkania jest funkcjonowanie motywu powstań narodowych w literaturze.

Projekt składa się z dwóch części: konkursowej (forma przeglądu) oraz popularnonaukowej, którą przygotowują organizatorzy. Celem projektu jest zastosowanie nowoczesnych technologii informacyjnych i komunikacyjnych w naukach humanistycznych oraz pogłębienie wiedzy na temat życia i twórczości  poetów, pisarzy okresu  powstań narodowych , którzy na trwałe zapisali się nie tylko w polskiej literaturze, ale też i historii.

Konkurs odbędzie się 20 listopada (środa) o godz. 10:00 w Zespole Szkół nr 3  w Sanoku, ul. Stróżowska 16.

Wszelkie informacje dotyczące konkursu znajdziecie Państwo w załączonym regulaminie, na stronie internetowej szkoły www.zs3.sanok.pl oraz pod numerem  telefonu: 13 46 304 48.

{edocs}rok_2013/10-ii-multimedialny/regulamin.pdf,610,650{/edocs}