Szymborska    Dnia 17 lutego 2012 roku odbył się konkurs na prezentację multimedialną "Polscy Nobliści" organizowany przez II Liceum Ogólnokształcące w Sanoku i Centrum Doskonalenia Zawodowego w związku z obchodami Roku Marii Curie-Skłodowskiej. Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy o polskich laureatach Nagrody Nobla oraz doskonalenie umiejętności wykorzystywania różnorodnych źródeł informacji.
   Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 2TK: Katarzyna Mużył, Wojciech Szczepek, Grzegorz Ogrodnik pod opieką pani mgr Sabiny Śmiertki. Wśród ośmiu  zespołów reprezentujących szkoły średnie uczniowie zajęli II miejsce za prezentację  pod tytułem "Wisława Szymborska - Nic dwa razy się nie zdarza".
   Serdecznie im gratulujemy sukcesu i zapraszamy do obejrzenia nagrodzonej prezentacji.

PREZENTACJA (.pps 11MB)