logo_for_the_project_smallNie możesz doczekać się Igrzysk Olimpijskich w Londynie?
Jeśli tak, to ten konkurs jest dla Ciebie!
Zaprojektuj logo na t-shirt propagujące Pokój Olimpijski (Olympic Truce).

Celem Pokoju Olimpijskiego jest propagowanie poprzez sport przyjaźni, szacunku i porozumienia pomiędzy narodami.

Oczekujemy projektów logo, które pokażą, jak sport poprzez Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie zbliża do siebie ludzi o różnym pochodzeniu, religii i kulturze.

Projekty należy złożyć do dnia 21 maja u pani Elwiry Bonk lub pana Romana Rymara.

Następnie uczniowie z zaprzyjaźnionej szkoły w Wielkiej Brytanii – St. Leonard’s Academy w Hastings będą głosować na Wasze projekty prezentowane na stronie internetowej projektu http://olympictruce.zs3.sanok.pl

Na zwycięzców będą czekały przysłane z Anglii nagrody!