"Winobranie"Uczeń naszej szkoły, Jakub Łuczka z klasy 2Tf (specjalizacja fotografia cyfrowa), jest laureatem drugiej edycji konkursu na fotoreportaż „Niezwykłości codzienności".  Jakub przygotował zdjecie w kategorii „Pojedyncze zdjęcie prasowe” pt: „Winobranie”.
Natomiast Agnieszka Stram, uczennica klasy 1Tf, zajęła 3 miejsce za zdjęcie pt: „Ikonopisarstwo”.

Konkurs został zorganizowany przez Zakład Komunikacji Medialnej PWSZ w Sanoku, Powiat Sanocki oraz BWA Galerię Sanocką.

Nasza Szkoła otrzymała również wyróżnienie za zbiorowy udział w konkursie i profesjonalne przygotowanie prac.

Więcej na stronie iSanok.pl:

Zdjęcia wykonane przez naszych uczniów zgłoszone na konkurs: