najpiekniejsze_strofy

16.10.2012 reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w przedsięwzięciu „Najpiękniejsze strofy „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza zorganizowanym przez ZS1 w Sanoku. Nasza szkołę reprezentowali uczniowie: Jakub Zubel, Dominik Gagatko (3TK), Justyna Bilanycz, Natalia Majko (4TK), Arkadiusz Wójcik, Piotr Tomusiak (4TS), Joanna Ziemiańska, Diana Semczyk (2TI), Marcin Gondek (3TA), Aleksandra Cybulska (4TK- zdjęcia). Młodzież przygotowała p. Sabina Śmiertka.

Nasi uczniowie przedstawili fragment księgi III „Pana Tadeusza” (Umizgi). Narratorem był Jakub, Hrabią - Dominik, zaś Zosią - Justyna. Najefektywniejszym elementem spotkania było piękne zatańczenie przez naszych reprezentantów  poloneza. Podkreślić należy, że uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się bardzo ciekawie i elegancko, co też zauważyli uczestnicy spotkania, nagradzając ich brawami. Gratulujemy im występu!