11_listopada12 listopada na hali ZS Nr3 odbyła się uroczysta akademia szkolna poświęcona 94 Rocznicy Odzyskania Niepodległości.
W montażu słowno-muzycznym przypomniano najważniejsze wydarzenia historyczne, które wpłynęły na odzyskanie niepodległości przez Polskę w 1918 roku. Wykorzystano fragmenty poezji i pieśni patriotycznych z okresu I wojny światowej i XX-lecia międzywojennego.
Na zakończenie odbyła się prezentacja filmu Pt. „Przystanek niepodległość”.
Akademię przygotowali uczniowie klasy 2TK i 4TK pod kierunkiem p. Joanny Skarbowskiej-Sówki i p. Katarzyny Wronkowicz-Rogos.