bieg12.04.2012r. odbyły się w Ustrzykach Dolnych Rejonowe Zawody Sztafetowe. Nasza szkoła po wygraniu zawodów powiatowych zdobyła przepustkę na wyżej wymieniony szczebel. Od początku realizacji reprezentanci naszej szkoły sukcesywnie powiększali przewagę nad kolejnymi sztafetami. Wspaniała forma dzielnych i wytrzymałych chłopaków pozwoliła przeprowadzić nas na I miejsce z przewagą około 400m nad kolejną drużyną. Zwycięstwo zapewniło szkole awans do zawodów wojewódzkich, które odbędą się już w środę 18.04.2012r. w Kolbuszowej. Marzeniem naszej reprezentacji jest zajęcie miejsca V, a realia wskazują, że będziemy rywalizować o miejsca VI-VIII.

wiecejWięcej: SPORT W SZKOLE{jcomments off}