biegi   W dniu 12.10.2017 r.  na sanockich Błoniach zostały rozegrane rejonowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców. Wśród chłopców rywalizowały dwie szkoły z Brzozowa, ZS nr 5 z  Sanoka oraz reprezentanci naszej szkoły .

Od samego początku nasi chłopcy biegli szybko i pewnie, powiększając na kolejnych zmianach przewagę nad innymi szkołami. Wygrali zawody i awansowali do Finału Wojewódzkiego, który zostanie rozegrany końcem października w Krośnie.

Skład zwycięskiego zespołu:

Mateusz Kopacz ITI,  Rafał Kurek 3TE, Łukasz Klimkowski ITI, Grzegorz Hostyński ITS, Jakub Gazdowicz IITI, Michał Galant I TF, Wiktor Kochan I TI, Miłosz Stach ITM, Jakub Leń ITE, Paweł Jakiel 4TA.

Drużynę prowadzą: Sebastian Stangierski i Damian Dziewiński.