lekkoatletyka

W dniu 30.X.2010r. odbyły się zawody rejonowe ligi lekkoatletycznej. Bardzo niesprzyjające warunki pogodowe (porywisty wiatr, zimno - temp. 6°C) spowodowały słabe wyniki punktowe. Reprezentanci naszej szkoły zajęli: 8 miejsce (dziewczęta) oraz  5 miejsce (chłopcy). W zawodach startowało 8 szkół.

Oto szczegółowe wyniki:

Klasyfikacja końcowa szkół w kategorii dziewcząt

szkoła

punkty

II Liceum Ogólnokształcące w Sanoku

Zespół Szkół Licealnych w Ustrzykach Dolnych

Zespół Szkół Nr 2 w Sanoku

Zespół Szkół Nr 5 w Sanoku

I Liceum Ogólnokształcące w Sanoku

Zespół Szkół Nr 1 w Sanoku

Zespół Szkół Nr 4 w Sanoku

Zespół Szkół Nr 3 w Sanoku

Klasyfikacja końcowa szkół w kategorii chłopców

szkoła

punkty

Zespół Szkół Nr 2 w Sanoku

I Liceum Ogólnokształcące w Sanoku

Zespół Szkół Licealnych w Ustrzykach Dolnych

II Liceum Ogólnokształcące w Sanoku

Zespół Szkół Nr 3 w Sanoku

Zespół Szkół Nr 4 w Sanoku

Zespół Szkół Nr 1 w Sanoku

Zespół Szkół Nr 5 w Sanoku

Reprezentacja naszej szkoły:

Dziewczęta: Katarzyna Murzyk, Małgorzata Fal, Magdalena Wojtoń, Dagmara Barańska, Joanna Małek, Justyna Biega, Justyna Pieprzak, Agnieszka Gagatko, Justyna Bilanycz.

Chłopcy: Kamil Gawęcki, Marcinl Gondek, Mateusz Piszko, Wiktor Stabryła, Dariusz Pietryka, Przemysław Jankojć, Mateusz Śmigiel, Mateusz Ziarko, Bartosz Michalski, Kamil Krystyński, Adrian Adamiak, Kamil Batruch.