Zapraszamy młodzież naszej szkoły do udziału w konkursie plastycznym "ŚWIAT OCZAMI MŁODYCH". Organizatorami Konkursu są: Fundacja Banku Ochrony Środowiska oraz Poczta Polska S.A..

 

1. Celem Konkursu jest przybliżenie młodzieży zagadnień dotyczących tradycyjnych sadów ze starymi odmianami drzew owocowych i ich roli dla ochrony środowiska i zwiększenia różnorodności biologicznej.


2. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu przez uczniów projektu znaczka pocztowego, który przedstawiać będzie sady ze starymi odmianami drzew owocowych, uprawiane metodami ekologicznymi, niepowodującymi negatywnego wpływu na środowisko, do hasła „Przywróćmy tradycyjne sady”, spełniającego wymagania techniczne określone w Regulaminie konkursu.

 

3. Najlepsze 3 (trzy) prace konkursowe wybrane w konkursie ogólnopolskim zostaną wykorzystane do zaprojektowania przez Pocztę Polską S.A. arkusika trzyznaczkowego, który zostanie wydany przez Pocztę Polską S.A. w nakładzie 100 tysięcy sztuk.

 

W Zespole Szkół nr3


Zostanie przeprowadzony wewnętrzny konkurs prac plastycznych,
• Uczestnikami konkursu może być wyłącznie młodzież w wieku 10-19 lat,
• Szablon pracy konkursowej znajduje się na stronie głównego organizatora pod adresem:
http://www.oczamimlodych.pl/pliki/do_pobrania/SOM-3_szablon.pdf ,
• Szkolna komisja konkursowa wybierze 3 najlepsze prace w naszej szkole,
3 wybrane w wyniku konkursu prace zostaną wysłane na konkurs ogólnopolski,
• Prace konkursowe należy składać w pokoju 105 (pedagog),
• Termin składania prac do 17.04.2019r.,
• Do pracy należy dołączyć na oddzielnej kartce czytelny opis – imię, nazwisko, rok_urodzenia, klasa (nie składamy podpisów bezpośrednio na pracy),

 

Szczegółowy regulamin konkursu: http://www.oczamimlodych.pl/index.php?m=re

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK