GIEŁDA SZKÓŁ
Opublikowano: piątek, 26, marzec 2010
MP
W dniach 29.03 - 31.03.2010r. w naszej szkole odbędzie się XXI Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych.Trzecioklasiści z ponad 24 gimnazjów przybędą do naszej szkoły, aby zapoznać się z ofertą szkół średnich.
W poniedziałek o godzinie 11 zaplanowane jest uroczyste rozpoczęcie XXI Giełdy Szkół i potrwa do godziny 14. W pozostałe dni giełda będzie funkcjonować od godziny 8 do 14.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych gimnazjalistów do wzięcia udziału.
W najbliższym czasie postaramy się umieścić videorelację z tej imprezy.



http://kursy.zs3.sanok.pl
Pracownie komputerowe 
AUTOSAN
PASS POLSKA







