Rocznica śmierci Jana Pawła II
Opublikowano: poniedziałek, 12, kwiecień 2010
MP
Już 5 lat minęło od śmierci Jana Pawła II, następcy św. Piotra. W naszej szkole był to dzień zadumy i refleksji. Uczniowie pod patronatem Pani Urszuli Baran i Pani Moniki Florek przygotowali przedstawienie które ukazało żywot, kapłaństwo, papiestwo aż wreszcie śmierć Papieża Polaka. Mogliśmy obejrzeć pokaz zdjęć z życia Jana Pawła II. Nie tylko w rocznicę śmierci, ale na co dzień chcemy pamiętać jak ważną postacią był Ojciec Święty Jan Paweł II.



http://kursy.zs3.sanok.pl
Pracownie komputerowe 
AUTOSAN
PASS POLSKA







