(Organizator: Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Rolników Swojak)

Współorganizatorzy: Instytut im. Romana Rybarskiego, Towarzystwo Ekonomistów
i Przedsiębiorców im. Juliana Dunajewskiego

Patronat honorowy: Starostwo Powiatowe w Sanoku, Miasto Sanok, Gmina Rymanów, Instytut Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego, Narodowy Bank Polski, Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku, Biuro Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców

Patronat medialny: Dziennik Narodowy, PPITV.PL, Krosnosfera, TVMN.PL, Esanok,

  

27.05.2023 r.

Adres: Uczelnia Państwowa w Sanoku, ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

 

 

Data/godzina

Program

27.05.2023 (sobota)

10.00 – 10.30

Otwarcie konferencji

10.30 – 11.30

Konstytucja Biznesu. Jak Rzecznik MŚP może pomóc przedsiębiorcy?

Wystąpienie: Adam Abramowicz – Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców

11.30 – 12.30

Panel I

Gospodarka rynkowa czy centralnie planowana.

Moderator: Artur Szczepek – Instytut im. Romana Rybarskiego

Paneliści: Adam Abramowicz – Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców, Robert Raczyński – Prezydent Miasta Lubin, prof. Krzysztof Kaczmarski – Instytut Pamięci Narodowej , mec. Jacek Janas – Towarzystwo Ekonomistów i Przedsiębiorców im. Juliana Dunajewskiego

12.30 – 13.30

przerwa na kawę i przekąski

13.30 – 14.30

Panel II

Patriotyzm ekonomiczny jako droga do budowania zamożności państwa polskiego oraz jego obywateli.

Moderator: dr Marek Woch – Zastępca Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców

Paneliści: Stanisław Chęć – Starosta Sanocki, Tomasz Matuszewski – Burmistrz Miasta Sanok, Wojciech Farbaniec – Burmistrz Gminy Rymanów, Andrzej Pitrus – Przewodniczący Rady Miejskiej Gminy Rymanów, Witold Kocaj – Burmistrz Gminy Iwonicz Zdrój, dr Paweł Frankiewicz – przedsiębiorca, Oskar Kida – prawnik - konstytualista

              

14.30 – 15.30

Panel III

Od Marki do złotego. Czyli historia Polski Niepodległej w banknotach spisana.

Moderator: Rafał Skórniewski – Dziennik Narodowy.PL

Paneliści: prof. Michał Domińczak – Instytut im. Romana Rybarskiego, Karol Skorek – Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Rolników Swojak, przedstawiciel NBP, dr Bartosz Józwiak – Instytut Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego, dr Mariusz Patey - Warsaw Institute

15.30 – 16.00

przerwa na kawę i przekąski

16.00 – 17.00

Panel IV

Rola polskiego banku centralnego w dobie kryzysu.

Moderator: Piotr Dymiński – Krosnosfera.PL

Paneliści: przedstawiciel NBP, mec. Ignacy Mech,

dr Lesław Niemczyk – Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku

17.30 – 18.30

Gala + Zakończenie

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK