zakończenie klas maturalnych

28 kwietnia pożegnaliśmy absolwentów naszej szkoły na uroczystej akademii, którą przygotowali młodsi koledzy i koleżanki pod czujnym okiem pani Urszuli Woźniak, Marioli Prorok i Joanny Łomnickiej.
Ostatnie spotkania z wychowawcami przyniosły wiele wzruszeń, natomiast samo pożegnanie było zarówno uroczyste, jak również bardzo wesołe. Pokazało nam też, jak wielce utalentowaną mamy młodzież i to na wielu płaszczyznach; plastycznej, muzycznej, wokalnej i aktorskiej.
Wszyscy, którzy przyczynili się do powstania ostatecznej wersji akademii, jaką mieliśmy przyjemność oglądać, włożyli w przygotowania wiele serca i zaangażowania.

O oprawę muzyczną zadbała nasza szkolna orkiestra dęta, z której zawsze jesteśmy dumni! Poprowadził ją Artur Rojek, a orkiestra zagrała w składzie: Mateusz Pyszko, Nikodem Zubel, Grzegorz Myćka, Kamil Jędrzec, Mateusz Ziobro, Seweryn Wawrzyńczyk, Łukasz Michalczak, Ernest Sobolak, Klaudiusz Koczera, Filip Latoś, Norbert Florek, Szymon Krowiak, Jakub Pełeszyk, Jakub Karpiel, Malwina Carkowska, Patryk Maszczak, Gabriel Kaczor, Szymon Adamski, Eryk Sobota, Karolina Michniak.
Plakaty z karykaturami aktorów grających w skeczu namalowały uczennice klasy 1P, Patrycja Pastuszak i Aneta Babina.
Na początku Pan Dyrektor, Krzysztof Futyma, podziękował absolwentom za wspólnie spędzone cztery lata. Następnie przedstawiciel absolwentów odczytał list z podziękowaniami dla wszystkich wychowawców, nauczycieli i pedagogów. Po części oficjalnej przyszła pora na odrobinę humoru, kiedy to uczniowie 2I, Malwina Carkowska i Wiktor Ziobro, oraz Patryk Maszczak z 2S pokazali swoje talenty aktorskie w ,,Wielkim teście wiedzy o wszystkim" :)
Podczas gdy uczestnicy teleturnieju bawili publiczność, nad dźwiękiem czuwał Bartosz Woroszczak z klasy 2E. O oprawę techniczną zadbali uczniowie klasy 2I Piotr Suwała i Miłosz Lichtenberg.
Na zakończenie głos zabrał Pan Starosta Stanisław Chęć, przypominając, że witał on również tegorocznych absolwentów na akademii, która była ich pierwszym dniem w naszej szkole.
Wierzymy, że dokonali oni dobrego wyboru, podejmując naukę w ZS3, a czas spędzony z nami zaowocuje w przyszłości kolejnymi dobrymi wyborami w życiu zawodowym i osobistym.

 

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK