zdj01

   Dzięki środkom pozyskanym przez Powiat Sanocki rozpocznie się remont sali gimnastycznej wraz z zapleczem i ciągami wewnętrznymi w Zespole Szkół nr 3 w Sanoku. Remont obejmuje wymianę podłóg, elementów trybun, montaż nowego oświetlenia LED oraz wentylacji mechanicznej, dostosowanie obiektów do osób niepełnosprawnych, nowe wyposażenie techniczne i sportowe oraz wiele innych elementów. Dzięki realizowanej inwestycji już od nowego roku szkolnego uczniowie będą mogli korzystać z nowo wyremontowanej hali.

 

   Dodatkowo jest obecnie realizowany remont terenów znajdujących się wokół budynku naszej szkoły obejmujący nowe nawierzchnie chodników, parking oraz przebudowę kanalizacji deszczowej i sanitarnej. Dzięki temu zmienia się strefa relaksu na świeżym powietrzu przy Zespole Szkół nr 3. Znacznie zwiększy się liczba miejsc parkingowych dla uczniów, pracowników szkoły i gości naszej placówki.

   Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z realizacji inwestycji przy budynku oraz z sali gimnastycznej. Zdjęcia wykonał Kacper Szewczyk – uczeń klasy 3K.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK