20170320 123204    W  dniu 20.03.2017r. drużyna ZS Nr3 w Sanoku uczestniczyła w półfinale wojewódzkiej Licealiady koszykówki chłopców. W turnieju rozegranym  w krośnieńskiej hali widowiskowo-sportowej udział wzięły drużyny ZSP 5 Krosno, LO Strzyżów, ZSE Brzozów.

W pierwszym spotkaniu pomiędzy ZSP 5 Krosno a ZSE Brzozów rywalizacja przebiegała pod kontrolą drużyny z Krosna, która prowadziła przez cały mecz wygrywając  42:25.

Turniej, Nasi koszykarze prowadzeni przez Huberta Mańko, rozpoczęli od rywalizacji z LO Strzyżów.

Czytaj więcej: 2,6 SEK. OD FINAŁU  WOJEWÓDZKIEGO!!!

DSCX 2951     Zespół Naszej szkoły w dniu 10.03.2017r. w  Ustrzykach Dolnych  udanie reprezentował powiat sanocki w rejonowym turnieju koszykówki chłopców, w którym rywalizowaliśmy z drużynami ZSL Ustrzyki dolne, ZST i A Lesko oraz ZSE Brzozów.

Turniej, Nasi koszykarze prowadzeni przez Huberta Mańko, rozpoczęli od rywalizacji z ZSTiA Lesko. Początekmeczu chłopcy zagrali konsekwentnie co pozwoliło na objęcie prowadzenia 8:2, lecz z upływem czasu popełniali proste błędy i końcówka spotkania była bardzo nerwowa gdyż drużyna z Leska doprowadziła do remisu 18:18.

Czytaj więcej: AWANS DRUŻYNY KOSZYKARSKIEJ DO PÓŁFINAŁU  WOJEWÓDZKIEGO!!!

33-kosz AWANS DRUŻYNY KOSZYKARSKIEJ DO ZAWODÓW REJONOWYCH!!!

Drużyna koszykarska Naszej Szkoły dzięki zwycięstwu w turnieju nawiązuje do wielkich sukcesów ZST z lat 90 i początku 2000 roku, gdzie wielokrotnie osiągała wysokie lokaty na szczeblu powiatowym, rejonowym czy wojewódzkim.

W dniach 13-14 lutego 2017r. odbyły się zawody o mistrzostwo powiatu sanockiego w koszykówce chłopców. Do rywalizacji przystąpiły drużyny I LO Sanok, II LO Sanok,  ZS Nr 1 Sanok, ZS Nr 2 Sanok, ZS Nr 3 Sanok.

Czytaj więcej: POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI !!!