uhokej 036     Dwa dni trwała rywalizacja w Naszej Szkole w Zawodach Rejonowych  w unihokeju dziewcząt i chłopców (1-2 grudnia 2016 roku).

Wśród dziewcząt  I miejsce zajęła reprezentacja II LO w Sanoku, II miejsce I LO w Sanoku a III miejsce ZSNr 5 w Sanoku. Wszystkie te szkoły awansowały do Półfinału Wojewódzkiej Licealiady. Nasze dziewczyny zajęły najlepsze w historii startów w unihokeju  miejsce (IV) wygrywając dwa mecze: z ZSE Brzozów 3 : 0 i ZSNr 1 Sanok  2 : 0 oraz jeden remisując z I LO Sanok.

Całej Naszej drużynie dziewcząt  należą się duże gratulacje !!!

Skład drużyny dziewcząt :

Sabina Adamska  (4TK), Klaudia Tokarz (4TK), Aneta Kwiatkowska (4TK), Magdalena Mikrut (4TK), Renata Piszko (2TF), Katarzyna Wach (2TF), Barbara Strzałka (2TK), Aleksandra Głuszko (2TK), Adrianna Kusal (2TK), Karolina Kantorek (1TF) oraz Paulina Osenkowska (1TF).

Opiekun drużyny: Łukasz Matuszek.

Wśród chłopców w wielkim stylu zwyciężyła Nasza Szkoła wygrywając wszystkie spotkania. Najpierw w grupie pokonaliśmy 3:1 II LO w Sanoku,  5:0 ZSNr 1 w Sanoku oraz 9:0 ZSE w Brzozowie. W meczach finałowych nie pozostawiliśmy żadnych złudzeń kto w tych zawodach jest najlepszy. Wygrana 4:1 z ZSNr 2 w Sanoku i 3:1 z I LO w Sanoku przypieczętowała awans do Półfinału Wojewódzkiego. II miejsce uzyskało II LO w Sanoku a III miejsce I LO w Sanoku i obie szkoły także awansowały do Półfinału Wojewódzkiego.

Półfinał Wojewódzki dziewcząt i chłopców  odbędzie się w Naszej Szkole  w styczniu  2017 roku.

Skład drużyny chłopców:

Jakub Sujkowski (4TF), Michał Nazarkiewicz (4TF), Dominik Januszczak (4TS), Mateusz Olszowy (4TM), Maciej Zygmunt (4TB),Marcin Hnat (2TA), Damian Brejta (4TM), Patryk Myćka (1TS), Filip Kwolek (1TI), Grzegorz Woźny (1TK), Rafał Czytajło (3TI), Kacper Cęgiel (1TM) oraz nieobecny z powodu kontuzji Maciej Brukwicki (3TF).

Opiekun drużyny: Jarosław Dulęba.

Wszystkie wyniki i końcowe klasyfikacje:

DZIEWCZĘTA:

WYNIKI ZAWODÓW:

ZSE Brzozów- I LO Sanok                                                             1:2

II LO Sanok- ZS3 Sanok                                                                3:1

ZS1 Sanok- ZS5 Sanok                                                                  2:3

ZSE Brzozów- ZS3 Sanok                                                             0:3

I LO Sanok- ZS1 Sanok                                                                  1:0

II LO Sanok- ZS5 Sanok                                                                2:0

ZSE Brzozów- ZS1 Sanok                                                              0:2

I LO Sanok- II LO Sanok                                                                2:4

ZS3 Sanok- ZS5 Sanok                                                                  0:2