Z przyjemnością informujemy, że 8 marca 2024 r. uczniowie naszej szkoły zdobyli historyczny srebrny medal, zajmując 2 miejsce w Wojewódzkim Finale Licealiady w piłce ręcznej!!!

Do finału, który został rozegrany w hali sportowej ZSZ w Przeworsku zakwalifikowały się cztery najlepsze drużyny z podkarpackich szkół ponadpodstawowych. Oprócz gospodarzy i naszych szczypiornistów udział wzięły zespoły I Społecznego LO w Tarnobrzegu i I LO Mielec.

Czytaj więcej: SZCZYPIORNIŚCI WICEMISTRZAMI WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO!!!

zdj03  20 grudnia 2023 roku w hali sportowo-dydaktycznej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku odbył się organizowany przez Podkarpacki Szkolny Związek Sportowy, turniej piłki ręcznej chłopców.

Zakwalifikowali się do niego zwycięzcy szczebla rejonowego, którymi byli zawodnicy Naszej szkoły oraz Michalickiego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Miejscu Piastowym.

Stawkę zespołów uzupełniły drużyny Liceum Ogólnokształcącego w Brzozowie i Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie.

Szczypiorniści Naszej szkoły po zwycięstwie w turnieju rejonowym nad Liceum Ogólnokształcącego w Brzozowie 14 : 10,  trafili w półfinale wojewódzkim na Zespół Szkół Mechanicznych w Krośnie.

Czytaj więcej: AWANS SZCZYPIORNISTÓW DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO!!!

1 marca 2019r. w hali widowiskowo-sportowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku po raz pierwszy w historii odbył się Finał Wojewódzki Licealiady w piłce ręcznej chłopców, gospodarzem którego był Zespół Szkół Nr 3 w Sanoku.

Nasi szczypiorniści wszystkie swoje mecze, mimo ambitnej walki i gorącego dopingu z trybun, niestety przegrali. Jednak zapowiedzieli, że w przyszłym roku szkolnym zdobędą medal, jeśli zdołają awansować do finału. Należy nadmienić, iż naszą drużynę opuściło tylko kilku chłopców, natomiast uczniowie klas pierwszych już czekają na możliwość reprezentowania szkoły w przyszłym roku.

Czytaj więcej: Szczypiorniści z ZS Nr3 Sanok czwartą drużyną Podkarpacia!!!

IMG 1921     Nasza szkoła będzie walczyć o medal w finale wojewódzkim Licealiady w piłce ręcznej, która odbędzie się najprawdopodobniej 1 lutego 2019 r. w Centrum Widowiskowo – Sportowym przy PWSZ w Sanoku.

Po pokonaniu ZSO w Brzozowie 17:12 i BZSZ w Ustrzykach Dolnych 18:10 w rejonowym turnieju piłki ręcznej chłopców rozgrywanym w hali sportowej sanockiej uczelni, Nasi szczypiorniści w dniu 14 grudnia br. udali się do Krosna, by rywalizować z I LO Krosno i ZS Iwonicz w półfinale wojewódzkim licealiady.

Czytaj więcej: Piłkarze ręczni ZS Nr 3 Sanok w finale wojewódzkim !!!

IMG 0066Nasza szkoła ponownie walczyć będzie na szczeblu rejonowym Licealiady, która odbędzie się w Centrum Widowiskowo – Sportowym przy PWSZ w Sanoku w dniu 30 listopada 2018r.

W dniu 7 listopada 2018 roku w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Sanoku odbył się powiatowy turniej piłki ręcznej chłopców.

Do rywalizacji oprócz gospodarzy i naszej szkoły  przystąpiły reprezentacje ZS w Nowosielcach, II LO Sanok, ZS Nr 1 Sanok oraz ZS Nr 2 Sanok i ZS Nr 5 Sanok. Rozgrywki podzielono na część  grupową oraz finałową.

Czytaj więcej: Piłkarze ręczni z awansem!!!