26 lutego 2024 roku w naszej szkole został zorganizowany Turniej Drużynowy Szkół Podstawowych w Badmintonie. Do rywalizacji przystąpiły drużyny reprezentujące Szkołę Podstawową w Łukowem, Szkołę Podstawową nr 1 z Zagórza, Szkołę Podstawową nr 3 z Sanoka oraz Szkołę Podstawową nr 2 z Sanoka. W rozgrywkach brało udział 8 zespołów, utworzono 2 grupy i rozegrano mecze grupowe. Mecze drużynowe rozpoczynały się pojedynkami w grach pojedynczych dziewcząt, następnie w grach pojedynczych chłopców oraz grach mieszanych. W końcowej rywalizacji, mecz o 3 miejsce odbył się pomiędzy Szkołami z Sanoka, gdzie lepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 3.

W zaciętym i emocjonującym finale pierwsze miejsce wywalczyła Szkoła Podstawowa z Zagórza pokonując Szkołę Podstawową z Łukowego.

Drużyny nagrodzono pamiątkowymi pucharami oraz dyplomami.

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim zespołom dziękujemy za udział w sportowej rywalizacji.

W dniu 6 listopada 2023 r. w Dynowie odbyły się Półfinały wojewódzkie w Badmintonie chłopców. Zajmując II miejsce, nasza reprezentacja wywalczyła awans do Finału wojewódzkiego. Wynik napawa optymizmem i mamy nadzieję na dalsze tak dobre starty naszych badmintonistów w Finale wojewódzkim.

Szkołę reprezentowali: Konrad Borek klasa 5A, Jakub Puzio klasa 2A, Wiktor Tokarz klasa 2M

Szczegółowe wyniki :
ZS 3 Sanok – ZSNG Krosno 3:0
ZS 3 Sanok – I LO Sanok 1:3
ZS 3 Sanok – ZS 1 Sanok 3:0
ZS 3 Sanok – LO Dynów 3:0

image01W dniach 29-30 października 2019r na naszej hali sportowej zostały rozegrane półfinały wojewódzkie w badmintonie dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji dziewcząt przystąpiło 11 ekip, a w drugim dniu zmagań chłopców wzięło udział 10 szkół.

Nasze dziewczyny wystąpiły w składzie: Gąsior Sandra – klasa 3TF, Marczak Aleksandra – klasa 1TE, Szocińska Oliwia – klasa 1TI i zakończyły rywalizację na 7 miejscu.

Chłopcy, co trzeba podkreślić po raz kolejny mieli trudne zadanie, ponieważ bronili I miejsca z roku ubiegłego. W tym roku znowu udowodnili, że są poza zasięgiem rywali, wygrywając wszystkie mecze i nie przerywając passy zameldowali się w Finale Wojewódzkim.

Czytaj więcej: Badminton - chłopcy poza zasięgiem

08-batminton  W dniach 24 oraz 25 października w naszej szkole rozegrane zostały półfinały wojewódzkie w badmintonie dziewcząt i chłopców. Rywalizację rozpoczęły dziewczyny, które w ostatecznej klasyfikacji uplasowały się na miejscu piątym. Następnie do gry przystąpili chłopcy - zdobywając I miejsce zapewnili sobie awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Nowej Dębie.

Czytaj więcej: Chłopcy z awansem

01-bad     25.10.2017 r. w  naszej szkole został rozegrany półfinał wojewódzki w badmintonie chłopców. Przypomnieć należy, że drużyna broniła I miejsca z poprzedniego roku, co zawsze jest trochę trudniejsze. Już podczas losowania okazało się, że grupa jest bardzo mocna, co potwierdziły mecze. Uwagę  wszystkich przykuł mecz z Zespołem Szkół Nr 1, był bardzo emocjonujący, po dwóch meczach w grach pojedynczych (I mecz Łukasz, II mecz Arek),

Czytaj więcej: Badminton - Mamy Finał Wojewódzki.