TUTAJ (kliknij aby pobrać plik)  - informacja dla zdających egzaminy z poszczególnych kwalifikacji w sesji letniej czerwiec-lipiec 2019 r.

Komunikat w sprawie szczegółowych sposobów dostosowania warunków i form przeprowadzania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w roku szkolnym 2018/2019

Komunikat w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminów w 2019 roku

Każdy uczeń ma obowiązek zapoznać się z w/w dokumentami i potwierdzić to u wychowawcy klasy (tylko zdający po raz pierwszy daną kwalifikację). Dotyczy to  uczniów z następujących klas:

3TS - kwalifikacja M12
3TE - kwalifikacja E08 i M19
3TM - kwalifikacja E18

3TA - kwalifikacja M19

3TI, 3TF, 3TK - kwalifikacja E13

Ważne:

Deklaracje dla w/w kwalifikacji należy składać do 8 lutego 2019 r.
natomiast
deklaracje uczniów powtarzających egzamin - do 18 lutego 2019 r.

Deklaracje do egzaminu poprawkowego może składać uczeń, który otrzymał oficjalne wyniki z OKE.
Wyniki z sesji zimowej 2019 będą dostępne od 22.03.2019 r.

Deklaracje dla powtarzających składa się do 29.03.2019 r.