III CHARYTATYWNY TURNIEJ MIKOŁAJKOWY SHLPN dla Fundacji CZAS NADZIEI

6. Multi Sanok
  7. PGNIG SANOK
  8. Powiat Sanocki

Turniej odbędzie się w następujących kategoriach

1. Drużynowy turniej piłki halowej o Puchar STAROSTY SANOCKIEGO – puchary za I, II, III miejsce.

- do rozegrania 16 meczów

2. Drużynowy turniej rzutów karnych o Puchar POSŁA NA SEJM RP PIOTRA URUSKIEGO – puchar dla zwycięzcy

- do rozegrania 7 meczów

3. Puchar dla króla strzelców turnieju halowego – fundator PIOTR URUSKI POSEŁ NA SEJM RP

4. Puchar dla najlepszego bramkarza turnieju halowego – fundator PIOTR URUSKI POSEŁ NA SEJM RP

Turniej halowy rozgrywany będzie w dwóch 4-zespołowych grupach (system w grupach każdy z każdym) - do półfinałów awansują po 2 najlepsze zespoły.

4. PGNIG SANOK                                   4. POWIAT SANOCKI

W byłych zespołach SHLPN powinni być zgłoszeni zawodnicy, którzy uczestniczyli przynajmniej w jednej edycji rozgrywek SHLPN w poprzednich latach oraz nie starsi niż rocznik 1989.

Jest propozycja, aby zgłaszać zespoły max 12-osobowe.

Turniej drużynowy rzutów karnych będzie rozgrywany systemem pucharowym.

Każda drużyna do poszczególnych meczów będzie zgłaszała 5-osobowe zespoły i ci wyznaczeni na dany mecz zawodnicy będą kolejno wykonywać rzuty karne - rywalizacja będzie w systemie po 3 serie rzutów karnych – w przypadku remisu po 3 seriach rywalizujemy „do pierwszego błędu” - w przypadku gdyby po 5 seriach nadal był remis do wykonywania rzutów karnych ponownie wyznaczeni są zawodnicy od początku listy zgłoszeniowej.

W całym drużynowym konkursie rzutów karnych odbędzie się 7 MECZÓW a zwycięzca tej rywalizacji otrzyma PUCHAR ufundowany przez STAROSTĘ SANOCKIEGO.

Zespoły w meczach grają w 4-osobowych składach w polu + bramkarz.

Zespoły podczas meczu przebywają na trybunach i z tej strefy dokonują zmian.

Czas gry 2X 10 minut – ostatnia minuta czas zatrzymywany tylko w przypadku jednobramkowej różnicy w wyniku!!!!!!! – czas dla każdej drużyny 1 minuta w meczu !!!!

Podczas Turnieju odbędzie sprzedaż ozdób świątecznych przez uczniów i nauczycieli internatu ZS nr 5 w Sanoku, licytacje i zbiórka do puszek. Cała kwota przeznaczona zostanie na leczenie i rehabilitację Gabrysi.

Gościnnie wystąpią gimnastycy z UKS Spartanie Zahutyń, aktualni mistrzowie Mistrzostw Europy VI Grand Prix Aleksandry Kobielak.