11-listopada       Dla Polaków 11 listopada 1918 roku był dniem triumfu. Po 123 latach niewoli Polska odzyskała niepodległość. Dzień ten stał się symbolem miłości ojczyzny, walki o wolność oraz zwycięstwa. Pamiętając o rocznicy odzyskania niepodległości, oddajemy hołd wszystkim Polakom, którzy walczyli i oddali swe życie za ojczyznę. Uczniowie naszej szkoły 8 listopada wzięli udział w akademii zorganizowanej z okazji 101 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

       Akademię prowadzili: Elwira Wołoszyn i Michał Galant (3TF), wiersze recytowali: Kamila Sokołowska, Emilia Więcek, Liwia Gerhardt i Maciej Kocaj z klasy 3TF oraz Tomasz Pietryka, Szymon Pisula, Marcel Solon i Bartłomiej Bąk z klasy 2TI.

 

Patriotyczne pieśni wykonała szkolna orkiestra w składzie: Grzegorz Myćka (1K), Mateusz Tyszko, Łukasz Michalczak (1M), Michał Borowy (1TS), Klaudiusz Koczera (1E), Filip Niemczyk (2TF), Kamil Rostocki (3TF), Dawid Śniegoń (3TM), Hubert Wojtoń (3TA) i Dawid Nowicki (4TM).

Opiekę techniczną nad całością sprawował Kamil Gierla z klasy 2TE.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK