LOGO STOMET NOWE      Jak przygotować młodzież do wymagań współczesnego rynku pracy? Ciekawym rozwiązaniem są klasy patronackie.

W naszej szkole swoim patronatem klasę 1Tb (dwuzawodową - technik mechanik i technik mechatronik) obejmuje sanocka firma STOMET, która jest renomowanym producentem form wtryskowych, maszyn i urządzeń oraz części metalowych. Firma, stosująca nowoczesne technologie, ma ponad 27-letnie doświadczenie w branży. Celem patronatu jest wsparcie naszej szkoły w zakresie dydaktyki i praktycznej nauki zawodu. Oznacza to, że firma będzie organizować praktyki dla uczniów w zakładzie STOMET w Sanoku, a także istnieje możliwość przyznania nagrody pieniężnej dla najlepszych praktykantów.

Podpisanie umowy patronackiej otwiera przed naszymi uczniami nowe, atrakcyjne perspektywy rozwoju zawodowego.