6 listopada 2019r. w naszej szkole zostanie przeprowadzona Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z języka angielskiego Olimpus, która jest umieszczona w kuratoryjnych wykazach zawodów wiedzy uprawniających do wpisania szczególnego osiągnięcia ucznia na świadectwie szkolnym.

Olimpiada będzie testem wielokrotnego wyboru składającym się z 30 pytań. Do każdego pytania w teście podane zostaną 4 odpowiedzi, z których żadna, jedna, dwie, trzy lub wszystkie odpowiedzi mogą być poprawne. Uczeń ma także możliwość wstrzymania się od odpowiedzi na dane pytanie. W testach zawarte będą pytania o różnej skali trudności, dlatego też wszyscy uczniowie mogą spróbować swoich sił (obowiązuje podstawowy zakres nauczania).

Każdy z uczestników olimpiady, niezależnie od uzyskanego wyniku, otrzyma dyplom uznania.

Dla najlepszych zostały przewidziane następujące nagrody:

  • Miejsce 1: Grawerowany dyplom oraz nagroda książkowa,
  • Miejsce 2-5: Dyplomy laureata oraz nagrody książkowe,
  • Miejsce 6-15: Dyplomy laureata,
  • Miejsca od 16: Dyplomy uznania.

Honorowane są miejsca ex aequo.

Uczestnik deklarujący udział w olimpiadzie z języka angielskiego wpłaca do nauczycieli uczących wpisowe w wysokości 10 zł w terminie do 8 października 2019r.

Przykładowe testy oraz więcej informacji dostępnych jest na stronie www.olimpus.edu.pl.

 

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy !!!

Nauczyciele języka angielskiego: p. Ewelina Dąbrowska i p. Renata Lemko

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK