oliwka

 

Kilka dni temu rodzice 7 letniej Oliwki dowiedzieli się, że ich jedyna córeczka jest chora na białaczkę szpikową.. Obecnie dziewczynka przebywa na oddziale onkochematologii dziecięcej w Szpitalu nr 2 w Rzeszowie na ul. Lwowskiej. W związku z chorobą Oliwka musi mieć przetaczaną krew, której niestety brakuje. Wszystkie osoby, które są chętne, i mogły by oddać krew proszone są o pomoc!!!
Krew i płytki można oddawać w najbliższym oddziale krwiodawstwa. Przy oddawaniu krwi należy zaznaczyć, że krew ta ma być przekazana na powyższy oddział dla Oliwki Rybczak

Grupa krwi i płytek jest bez znaczenia ponieważ zostanie wymieniona na taką jaką potrzebuje Oliwka.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK