mickiewicz 

          ADAM MICKIEWICZ – ŻYCIE I TWÓRCZOŚĆ

                     

  VIII PONADPOWIATOWY KONKURS DLA GIMNAZJALISTÓW „ZNANI   TWÓRCY LITERATURY POLSKIEJ”

  

 

Dyrekcja i nauczyciele języka polskiego Zespołu Szkół Nr 3 w Sanoku zapraszają do udziału w VIII Ponadpowiatowym Konkursie Polonistycznym dla gimnazjalistów i uczniów klas ósmych szkół podstawowych ZNANI TWÓRCY LITERATURY POLSKIEJ „ADAM MICKIEWICZ - ŻYCIE I TWÓRCZOŚĆ”

Konkurs „Znani Twórcy Literatury Polskiej” został wpisany na listę kuratoryjnych zawodów wiedzy i może być wymieniany na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej i gimnazjum.

 

Konkurs odbędzie się 28 marca 2019 roku o godz. 10:45 w Zespole Szkół Nr 3 w Sanoku, ulica Stróżowska 16. Zgłoszenia przyjmujemy do 25 marca 2019 r. pod numerem telefonu: 13 46 304 48.

Serdecznie zapraszamy!

 

REGULAMIN KONKURSU

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK