01-a   28 lutego w Sanockim Domu Kultury odbyło się podsumowanie VIII Międzypowiatowego Konkursu Historycznego pt. „Oskarżeni o wierność”. Konkurs został zorganizowany w związku z obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Patronat nad konkursem objęli: posłowie na Sejm RP Piotr Uruski i Piotr Babinetz, pani Małgorzata Rauch, podkarpacki kurator oświaty, starosta sanocki Stanisław Chęć, burmistrz Sanoka Tomasz Matuszewski oraz Adam Drozd, radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Konkurs zorganizował Klub „Gazety Polskiej” w Sanoku przy współpracy z Urzędem Miasta w Sanoku, Starostwem Powiatowym w Sanoku, SP nr 4 oraz SDK.

 

   Finał konkursu „Oskarżeni o wierność” zorganizowano 5 lutego w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sanoku. Przystąpiło do niego 24 uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z powiatów: brzozowskiego, leskiego, krośnieńskiego i sanockiego, a także 16 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu sanockiego i leskiego.

Uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie miejsca indywidualnie:

III miejsce – Jakub Kucharski - kl. 3TM

IV miejsce – Dominik Niemczyk - kl. 3TM

W klasyfikacji drużynowej uczniowie zajęli III miejsce.

 

Opiekun: K.Wronkowicz-Rogos.

Serdecznie gratulujemy!

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK