O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  NABÓR ELEKTRONICZNY  |

     stowarzyszenieUczniowie Zespołu Szkół Nr 3 w Sanoku im. Walentego Lipińskiego i Mateusza Beksińskiego to uzdolniona młodzież, osiągająca liczne sukcesy na różnych płaszczyznach: naukowych, sportowych, technologicznych. Osiągają bardzo wysokie wyniki w nauce i zachowaniu, odnoszą liczne zwycięstwa w konkursach przedmiotowych i sportowych, reprezentują Szkołę w powiecie, województwie oraz konkursach ogólnopolskich. Sukcesy naszych uczniów są naszą chlubą i od wielu lat Dyrektor Szkoły nagradza najzdolniejszych, zarówno absolwentów, jak i uczniów.


      Jest to doniosła chwila dla całej społeczności szkolnej, gdyż uczniów wyróżnionych przybywa z roku na rok, a ich liczba konsekwentnie się zwiększa, obecnie jest ich około 50 osób.

   

    Mając na uwadze powyższe fakty, Dyrektor Szkoły wraz z Radą Rodziców oraz Zarządem Stowarzyszeniem Promocji i Rozwoju ZST, podjęli decyzję o utworzeniu Funduszu Stypendialnego.

 

      W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie wyróżnieni za najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu, oprócz cennych nagród książkowych i pamiątkowych dyplomów, otrzymają również świadczenie pieniężne – jednorazowe stypendium. Stypendium wręczane będzie uczniom, którzy uzyskali najwyższą średnią w szkole w nauce, zachowaniu i frekwencji (Regulamin Funduszu Stypendialnego dostępny w dokumentacji Stowarzyszenia Promocji i Rozwoju ZST).
   

   „Wszyscy będą Ci mówić, że Ci się nie uda, a potem będą Cię pytać, jak Ty tego dokonałeś…”- niech to będzie Wasze motto na najbliższe miesiące nauki, która, mocno w to wierzymy, jest tylko przyjemnością i kolejnym etapem w osiągnięciu sukcesu.

 

    Wręczenie stypendiów, nagród książkowych oraz dyplomów odbędzie się, jak dotychczas, dwa razy w roku szkolnym: na uroczystej akademii z okazji ukończenia Szkoły przez klasy maturalne oraz w czerwcu, na zakończenie roku szkolnego.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK