O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  NABÓR ELEKTRONICZNY  |

IMG 20181220 110120   

 

     W czwartek 20 grudnia w naszej szkole odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe pod tytułem: "Bóg się rodzi". Scenariusz opowiadał o historii Małego Księcia, który przybył na ziemię, by poznać ludzi, nawiązać relacje przyjaźni i miłości.

Rozczarował się jednak. widząc, że ludzie na przyjaźń i miłość nie mają czasu. Mały Książę przypomniał nam swój sekret: "najważniejsze jest niewidoczne dla oczu" i wskazał na Króla Miłości i Pokoju, który przychodzi na świat w ubogiej stajni.
      Dziękujemy uczniom klas: ITI, ITK, ITS,2TE, 2TF,3TE, 3TI,3TK za zaangażowanie i piękną grę aktorską, która przybliżyła nam tajemnicę Świąt Bożego Narodzenia.
      Na zakończenie naszego spotkania pan dyrektor Bogusław Bałut złożył wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły, uczniom i ich rodzicom świąteczne życzenia.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK