sty1Tegoroczne stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymał uczeń klasy 3Ti Zespołu Szkół Nr3 Marcin Kocioła.

W dniu 19.12.2018r w Rzeszowie wręczono stypendia przyznane najlepszym uczniom przez Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej.

Stypendium  Prezesa Rady Ministrów otrzymali uczniowie szkół maturalnych z Podkarpacia, którzy dostali świadectwa z wyróżnieniem i mieli najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazywali szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki.

Gratulujemy Marcinowi!