O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  NABÓR ELEKTRONICZNY  |

   sty1Tegoroczne stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymał uczeń klasy 3Ti Zespołu Szkół Nr3 Marcin Kocioła.

    W dniu 19.12.2018r w Rzeszowie wręczono stypendia przyznane najlepszym uczniom przez Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej.

     Stypendium  Prezesa Rady Ministrów otrzymali uczniowie szkół maturalnych z Podkarpacia, którzy dostali świadectwa z wyróżnieniem i mieli najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazywali szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki.

 

Gratulujemy Marcinowi!

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK