O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  NABÓR ELEKTRONICZNY  |

olimpiada

     Mamy ogromną przyjemność poinformować, że uczeń naszej szkoły Marcin Winnicki, zakwalifikował się do etapu okręgowego Olimpiady Języka Angielskiego, który odbędzie się na UMCS w Lublinie.

Swój sukces Marcin zawdzięcza systematycznej pracy, ale przede wszystkim swoim ambicjom oraz wytrwałości w dążeniu do celu. Jego zainteresowanie językiem angielskim nie kończy się na szkole, w wolnym czasie pisze opowiadania i inne teksty.

 Z pewnością w przyszłości będzie chciał połączyć swoją pasję z umiejętnościami informatycznymi nabytymi w szkole. Jak widać do wytrwałych i odważnych świat należy....

Życzymy Marcinowi powodzenia, a 7 stycznia mocno trzymamy kciuki!!

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK