O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  NABÓR ELEKTRONICZNY  |

17zaw-mik

   II CHARYTATYWNY Turniej Mikołajkowy SHLPN dla JULKA ŚWIDURSKIEGO podopiecznego FUNDACJI CZAS NADZIEI odbył się 01.12.2018 r w Naszej Szkole i został zorganizowany przez Zespół Szkół nr 3 oraz Zespół Szkół nr 5 w Sanoku. Zebrana kwota: 7 100 zł ❤❤❤Życzymy dużo zdrowia JULKOWI  Julek - nasze waleczne serce, aby jego serduszko zostało wyleczone. W TURNIEJU udział wzięło 8 drużyn:

1. Multi Sanok
2. Ekoball
3. Travel PL
4. Hetmański Zamość
5. Harnaś
6. Kings
7. Nauczyciele ZS3/ZS5
8. HTP Brzozów

 

WYNIKI DRUŻYNOWEGO TURNIEJU PIŁKI HALOWEJ o Puchar Piotra Uruskiego Posła na Sejm RP:
I miejsce Nauczyciele ZS3/ZS5 
II miejsce Multi Sanok 
III miejsce Harnaś 
IV miejsce Ekoball


Skład Nauczycieli ZS3/ZS5
: Jarosław Dulęba, Maciej Podstawski, Hubert Mańko, Damian Dziewiński, Łukasz Matuszek, Daniel Niemczyk, Krzysztof Salamak, Tomasz Gawlewicz oraz Maciej Kuzicki.
Puchar  Dyrektora ZS nr 5 dla KRÓLA STRZELCÓW otrzymał MACIEJ PODSTAWSKI z drużyny NAUCZYCIELI. Puchar  Dyrektora ZS nr 3 dla NAJLEPSZEGO BRAMKARZA otrzymał Bogusław Rajtar z drużyny EKOBALL. Puchary i dyplomy wręczali: Piotr Uruski Poseł na Sejm RP, Elżbieta Kokoszka dyrektor ZS nr 5, Krzysztof Futyma dyrektor ZS nr 3 oraz Monika Bieniasz dyrektor Santander Bank. Gościnnie wystąpiły gimnastyczki z UKS „Spartanie” Zahutyń oraz ich trener Mirosław Kaźmierczak Miru - Spartan. Podczas TURNIEJU odbyła się zbiórka pieniędzy do puszek, licytacja oraz kiermasz ozdób świątecznych, przygotowanych przez nauczycieli i uczniów z internatu  ZS nr 5. Pomysłodawcą i współorganizatorem turnieju był Janusz Kokoszka. Szczególne podziękowania
składamy dyrekcji ZS nr 3 i ZS nr 5, zawodnikom, zaangażowanym nauczycielom i uczniom, opiekunom i młodzieży ZS nr 3 i ZS nr 5, pani dyrektor Santander Bank, Piekarni Jadczyszyn, opiece medycznej z PWSZ w Sanoku, Transgaz Travel, pani Beacie Jendrulek Janoszek właścicielce Salonu Kosmetycznego ATENA, ENERGY FITNESS CLUB, Royal Palace - Centrum Bankietowe, Restauracji BONA Hotel, Sanok, Bieszczady, Muzeum Historyczne w Sanoku, Moniki Smakołyki.

Zdjęcia: Jakub Kozicki

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK