10-tur-wiatr   22.11.2018 dwa zespoły uczniów naszej szkoły z klas: 2TM – Michał Kotajny (nazwa drużyny „Aerologia” ZS3) oraz 3TM – Damian Mańkowski, Konrad Kij oraz Hubert Jarecki (nazwa drużyny „AeroTeam ZS3”) wzięli udział w „Turnieju maszyn wiatrowych” w Puławach k.Lublina. Konkurs przeprowadzany był w trzech konkurencjach:
- konkurencja pierwsza – największa moc,
- konkurencja druga – największe obroty,
- konkurencja trzecia – największy moment.

W poszczególnych konkurencjach nasze drużyny uplasowały się tuż za pierwszą dziesiątką, startowało 50 drużyn. Zespoły startujące w tym konkursie zapowiedziały już dzisiaj walkę o podium w następnym turnieju za rok.

Opiekun drużyn startujących

Jerzy Szymański