O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  NABÓR ELEKTRONICZNY  |
Dnia 12 stycznia odbył się wyjazd grupy dziewcząt z klasy 2lz Zespołu Szkół nr 3 do oczyszczalni ścieków w Lesku. Bierzemy udział w harcerskiej akcji ekologicznej „Florek”. Zrealizowałyśmy już drugie zadanie. Przed nami jeszcze trzy kolejne zadania, mamy nadzieję, że wszystkie uda się wykonać. Finał akcji odbędzie się w maju 2010 roku. Opiekunem grupy biorącej udział w akcji jest p. Iwona Brząska. Dziewczyny z drużyny:
Monika Kotlarz
Marzena Barańska
Anna Pado
Anna Konopka
Justyna Biega
Katarzyna Kucharska
Beata Szyndlar
Karolina Szul
Justyna Rogowska
Katarzyna Baraniewicz

Zachęcamy wszystkich do przeczytania relacji z wizyty.
Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK