10 i 11 marca 2010r. w Sanoku odbył się międzyszkolny konkurs recytatorski, organizowany we współpracy z PWSZ. W zmaganiach tych wzięło udział kilkudziesięciu uczniów ze szkół sanockich w dwóch kategoriach: szkoły gimnazjalne oraz ponadgimnazjalne.


mkr1Nasz przedstawiciel z kl. 2 TK - Mateusz Heliński (podopieczny p. E. Kulawiak - Roman) - zajął trzecie miejsce według werdyktu komisji złożonej z nauczycieli obecnych na konkursie.
Niezadowolenie wśród uczestników wywołał fakt, że laureatom konkursu z innych szkół pozwolono przedstawić recytację dzieł autorów spoza regulaminowego repertuaru.

mkr2

 

 

 

 

 


Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK